Ucuz fiyata script,tasarım

CTRL14

Yeni üye
1 Tem 2013
15
0
Para lazım oldu çok çok ucuz fiyatlara script,tasarım yapıyorum arkadaşlar tasarımlarım gayet iyidir 17$lazım sadece 17$ a bile yaparım :( tabi 17$a çok uğraşılıcak birşey yapmam(forum tasarımı falan yapmam yani yüksek şeyler)blog,sayaç,saat,bi süre sonra kutu açılması kutudan rast gele puan vs vs akla gelicek şeyleri yaparım 17$lazım sadece :)

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
Sanırım bunu hostingerin hazır site tasarımıyla yapıyorsunuz.
İstersen para kazanmak için pts siteleri var pts sitelerinde üye olucaksın
üyelik başın 10 ila 25 krş arasında para kazanıcaksın ama 17 dolar biraz zor
günde 2 dolar kazansan 8- 9 günde parayı yaparsın
sen 17 dolarla ne yapıcaksınki

CTRL14

Yeni üye
1 Tem 2013
15
0
ptc sitesinde premium alacağım bide hazır tasarım değil %100 kendi tasarımım göstermek için acil birşeyler yaptım kötü oldu tabiki onu bedavaya veririm satmam bile :d yani ondan daha iyisini yapıyorum arkadaşlar...

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
ptc sitesinde premium alacağım bide hazır tasarım değil %100 kendi tasarımım göstermek için acil birşeyler yaptım kötü oldu tabiki onu bedavaya veririm satmam bile :d yani ondan daha iyisini yapıyorum arkadaşlar...

PTC değil ptc tık başına
PTS reklamlara üye oluyorsun sana 10 ile 15 krş veriyor
yani adamların sitesinde reklamlar var bu reklamlara sen üye olunca adamlara 1tl ile 1,5tl kazanıyor
sanada 10ile 25 krş arasında para veriyorlar

CTRL14

Yeni üye
1 Tem 2013
15
0
ya napıyım pts yi üye olma işi kötü bana göre referans topluyosun 100 refin olsa günde 20 reklam tıklasalar 10$(18-19tl) arası fiyat alırsın onlarında refleri olsa kat kat katlanır paran bide task,offer yapsalar günde 40tl oturduğun yerden

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
ya napıyım pts yi üye olma işi kötü bana göre referans topluyosun 100 refin olsa günde 20 reklam tıklasalar 10$(18-19tl) arası fiyat alırsın onlarında refleri olsa kat kat katlanır paran bide task,offer yapsalar günde 40tl oturduğun yerden

pts ref diye birşey yok sallama
ben sana refden bahsetmedim bile pts nin analmaını öğrende gel

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.