Ucuza Domain Satan GoDaddy'in Amacı Bu Olabilir mi?

Axsus

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
329
0
Nereye
GoDaddy'in hesapları kapattığı söyleniyor, evet benim hesabımda kapatıldı ve mailler attım siteden kimlik de attım ama açılmadı, forumda "GoDaddy kullanmayın" adlı konuyu görünce aklımda şöyle bir düşünce belirdi.
- - -
Acaba ucuza domain satarak insanların kullanabileceği domainleri kendilerine kayıt edip-kayıt altına alıp premium adı altında satmak mı? Hesabı kapatılanlar isterseniz aldığınız domaini tekrar almaya çalışarak yeni fiyatını görebilirsiniz. Benim kilitli olan hesabımdaki domain +200 küsür bi TL ye satılıyor ve satıcıyla konuşup en uygun fiyata ayarlamaya çalışacakları
- - -
Bence GoDaddy ucuza yem atıyor ve iyi fiyata gidebilecek domainleri alıyor benim düşüncem bu, sizde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Fearcon

Üye
14 Eyl 2018
102
0
bhappy
GoDaddy'in hesapları kapattığı söyleniyor, evet benim hesabımda kapatıldı ve mailler attım siteden kimlik de attım ama açılmadı, forumda "GoDaddy kullanmayın" adlı konuyu görünce aklımda şöyle bir düşünce belirdi.
- - -
Acaba ucuza domain satarak insanların kullanabileceği domainleri kendilerine kayıt edip-kayıt altına alıp premium adı altında satmak mı? Hesabı kapatılanlar isterseniz aldığınız domaini tekrar almaya çalışarak yeni fiyatını görebilirsiniz. Benim kilitli olan hesabımdaki domain +200 küsür bi TL ye satılıyor ve satıcıyla konuşup en uygun fiyata ayarlamaya çalışacakları
- - -
Bence GoDaddy ucuza yem atıyor ve iyi fiyata gidebilecek domainleri alıyor benim düşüncem bu, sizde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Cidden mantıklı olabilir böyle birşey.

16 Eyl 2018
88
5
x
- - -
- - -

Doğru dedin moruk olabilir lnstagrams.com gibi domainlerde o fiyatlarda satılıyor :gülenyüz

nurullahtr

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
575
0
Malatya
Sözleşmede elinden alınabilir yazıyor ama mecbur kullanıyoruz.guzelhosting veya isimtescil öneririm

Axsus

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
329
0
Nereye

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.