Udemy Kurs Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Merhaba degerli TurkHackTeam forum üyeleri, 17.01.2019 tarihinde yayinlanacak olan kendi hazirladigim Udemy Visual Basic kursunu forum içerisinden 3 kisiye hediye etmek istiyorum. Belki vesile oluruz da insanlar kodlamaya biraz daha yönelebilir. Kursum normalde ücretli fakat forum içerisinden bir kar elde etmeye çalismiyorum.

6arlA0.png

Çekilise katilabilmek için öncelikle konuya tesekkür ettikten sonra "Katiliyorum" yazmaniz yeterlidir. Kura 17.01.2019 tarihinde saat 20:00'da çekilecektir. 3 asil 3 yedek kazanan buradan açiklanacaktir. Asil kazananlara 3 gün içerisinde ulasamadigim takdirde yedek talihlilere hediye edeyecegim.

Çekilis bitis tarihi: 17.01.2019 - 20:00

Gerekli izinler léonardo hocamdan alinmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.