Udemy Kursu Nasıl

OgAnEssOn

Yeni üye
15 Mar 2018
48
0
gerek iş hayatı için gerekse Hobi için kaliteli bir eğitim arıyorum ve Udemy'de Atıl Samancıoğlu'nun etik hacker olma Kursu 1 'i almaya karar verdim sizin fikirlerinizi bekliyorum sizce bu kurs alırsam ne kadar faydası olur ?

KURS = 27 TL

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
o kurs bende var bedava :D ve internetten bulmuştum biraz orta seviye diyebilirim

Son düzenleme:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,454
630
Udemy kursları gerçekten kaliteli ve güzel oluyor deneyebilirsin eğer sevmezsen veya anlamazsan iade yapabilirsin.

M4RKOV4

Üye
1 Ara 2018
172
1
Alma kardeşim bedavaya paylaşılıyor du internette üstteki arkadaştan isteyebilirsin
Bende olsa yardimci olurdum

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Alma kardeşim bedavaya paylaşılıyor du internette üstteki arkadaştan isteyebilirsin
Bende olsa yardimci olurdum

25 - 30 TL çok bir para değil, konuyu açan arkadaşta sorduğuna göre alabilecek durumu var demektir burada insanların emeklerini çalmaya teşvik etmenin, hırsızlığa özendirmenin amacı nedir?

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,143
512
THT's database
Daha iyi kurslarda vardır elbet fakat 27 TL gibi cüzi bir miktara bulabileceğin en iyi kurslardan bir tanesi. Sıkmayan, tatlı bir anlatımı var. Başlangıç seviyesi için gayet güzel fakat işi ilerletecek isen, daha derinlemesine anlatan kişilerde var. Bu kursu bitirdikten sonra biraz araştırma yaparak, daha geniş çapta anlatım yapan kurslardan edin mutlaka. Seni dahada ileriye götüreceklerdir.

RedLinee

Üye
17 May 2014
209
0
.php | .js
Al kardeşim ben de aldım.
Bedavaları falan boşver. Ortada emek var.
Emek hırsızlarına destek olmaya gerek yok.
Adam iyi anlatıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.