Udemy Python'la Hacker Araçları Yazma Paketi Satın alınır mı?

Zeaju

Yeni üye
14 Ağu 2023
4
1
Başlıktada gördüğünüz gibi etik hacker olma paketi satın alınır mı (Battal Koç) & (AHMET BIRKAN) 10'larca öğrenebileceğim konular var A'dan Z'ye

Çözüm
Merhaba ilk olarak şunu söylemek istiyorum. Battal koçu önermem.

Ahmet birkan ve Atıl samancıoğlu alanında iyi hocalardır. Fakat udemy de her şeyi gösteremezler yasal nedenlerden dolayı. Anladığım kadarıyla daha yeni başlıyorsun ve temelsin. Temel biri için Ahmet hoca ve Atıl hocanın kurslarına başlıyabilirsin. Zaten daha sonra araştırmayı ve öğrenmeyi bildiğin zaman kendi kaynaklarını kendin araştırıp bulacaksındır.

Umarım istediğin yerlerde olursun. İyi forumlar :)
Merhaba ilk olarak şunu söylemek istiyorum. Battal koçu önermem.

Ahmet birkan ve Atıl samancıoğlu alanında iyi hocalardır. Fakat udemy de her şeyi gösteremezler yasal nedenlerden dolayı. Anladığım kadarıyla daha yeni başlıyorsun ve temelsin. Temel biri için Ahmet hoca ve Atıl hocanın kurslarına başlıyabilirsin. Zaten daha sonra araştırmayı ve öğrenmeyi bildiğin zaman kendi kaynaklarını kendin araştırıp bulacaksındır.

Umarım istediğin yerlerde olursun. İyi forumlar :)

Çözüm
Merhaba merak ettiğimden soruyorum Battal Koç bende almayı planlıyordum neden önermiyorsunuz. İcerisinde güzel anlatımlar var forumlarda falan gördüm acıklaması okudum güzel anlatışlı falan diyolardı yorumunuzu beklerim.
Merhaba,

Şöyle söylemek isterim. Her insan eğitim veremez. Bugün kalkıp benim diksiyonum iyi olmasına rağmen binlerce kişiye eğitim veremem. Neden çünkü ben akademisyen değilim. Bu durumda aynen öyle

1- Battal koç detaysız ve saçma konulara değiniyor. Değindiği güzel konularda 2016 dan kalma.

2- Diksiyonda sıkıntı var.

Ben normalde bu kadar kötülemezdim. Fakat özenle giriş videoları çekip içeriği alanlara süpriz yaptıkları için .d. İnsanları kandırmaktır bu.

Haa tabi bunlar benim eleştirilerimdir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.