Udemy ücretli kursu ücretsiz alabilir miyim?

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
344
18
Arkadaşlar merhaba udemyde bir kaç tane kurs buldum fakat param olmadığı için alamıyorum acaba bir açığı yada bunları ücretsiz bir şekilde alma yolu varmı yani kursu hackliyebilirmiyiz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Cevap: Udemy Ücretli Kursları Hackliyebilirmiyiz?

Evet mümkün. Udemy sitesinde zafiyet taraması yaparsın ve açık bulduğunda girersin. Girdiğin zaman tüm kurslar senindir. Yazması çok kolaydı. Yapması ....

21 Nis 2020
141
0

Bence uğraşmak yerine kursunu satın alacağın kişiyi takip et youtube,twitter vs. çünkü bazen kampanyalar yapılıyor tüm setleri 2-3 set fiyatına satmak gibi tabi herkes yapmaz yine iyi bir taktik.

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
344
18

Evet mümkün. Udemy sitesinde zafiyet taraması yaparsın ve açık bulduğunda girersin. Girdiğin zaman tüm kurslar senindir. Yazması çok kolaydı. Yapması ....

hmm teşekkürler yorumun için dediğin gibi yazması kolay ama yapması uğraştırcak ama varmıdır sence bi açığı sitenin nede olsa büyük bir site

Phoique 7

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
505
1
Manisa

Böylesi saçmalığa gireceğine udemy hesabından kursun sahibine mesaj at. Sana 25₺ kupon yollasın. 25₺ de veremiyor isen vay haline...

Phoique 7

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
505
1
Manisa

Herkes sizin gibi paraya sahip olamayabiliyor. İnsanları aşağılamaktan vazgeçin.

Ah ah.. Şu anda öğrenciyim ve parasızlık nedir en iyi ben bilirim. Eğer sende öğrenci isen zaten beni anlıyorsundur. Sigaraya para ayrılabiliyor, kafeye para ayrılabiliyor, eğlenceye para ayrılabiliyor da 1 udemy kursuna mı para ayrılamıyor? Eğer gerçekten paran yok ise bunu izah et. Emin ol gerçek ise senin için alan çok olacaktır. Bunu kurs hocasına da söylesen sana bedavaya verir. Aşağılamak mı? Benim öyle bir niyetim yok. Eğer hiç bu toplara girmeyipte ilgili istediği kursu söyler ise ona ücretsiz çok daha iyi alternatifleri sunabilirim/sunabiliriz. Yeter ki kişi öğrenmek istesin.

xbaytar

Uzman üye
16 Kas 2019
1,064
3
Eskişehir

Telegram üzerinde udemy'de paralı olan kursların kısa süreliğine ücretsiz olduğu kursların paylaşıldığı kanallar var bu kanalları takip edebilirsin.

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Arkadaşlar merhaba udemyde bir kaç tane kurs buldum fakat param olmadığı için alamıyorum acaba bir açığı yada bunları ücretsiz bir şekilde alma yolu varmı yani kursu hackliyebilirmiyiz?

Merhaba MrCronks ,

Ücretli bir kursu indirime girmedikçe ücretsiz bulamayabilirsin şu sitede her dildeki ücretsiz udemy kurslarını bulabilirsin ;

discudemy.com/language/Turkish/

İyi Forumlar.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.