udemy videolari hakkinda

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
13
Mars
udemy den satin aldığım egitim setleri var. Andorid uygulamasini kullanarak videolari indirebiliyorum.

Bu videolari pc ye aktarmak istiyorum ama indirilen vidolarin uzantisi .ufo

video111.mp4.ufo olarak gozukuyor videolar. Bunları nasıl normal video uzantisina cevirebilirim?

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Adamlar zaten paralı satıyor. Birde bana kopyalama yöntemini söyler mi? O zaman bir kisi parayla alıp videolari kopyalayip satardı. Saçma bir fikir yani seninki
Bence Eğitim Seti Alacağınıza Udemy'den Bilgisayarı Öğrenin İlk Önce... Dosya Özellikleri Bölümünü Aç Bilinen Uzantıları Gizle Var Onu Tikle Ve .ufo yu Sil .mp4 Olarak Kalsın.

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
13
Mars
Bence Eğitim Seti Alacağınıza Udemy'den Bilgisayarı Öğrenin İlk Önce... Dosya Özellikleri Bölümünü Aç Bilinen Uzantıları Gizle Var Onu Tikle Ve .ufo yu Sil .mp4 Olarak Kalsın.

cok zekisin kardeş. Denemedim mi zannediyorsun!! Çok şükür biliyorum bilgisyari. Universitede okuyoruz cahil değiliz. Zaten bu dosyalar encrypt klasoru içinde. Yani şifreli.

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,360
45
Bilgisayar üzerinde indirmek istersen udemy-dl kullanabilirsin. Telefon üzerinde indirmek ve tekrardan video formatına çevirmek uğraştırır.

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
13
Mars

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Ben Kimseyi Küçümsemiyorum... Gerekli Araştırma Sonucu Önüne Trilyon Tane Sonuç Çıkıyor Ha Araştırdın Bulamadın Eyvallah Bilenden İstersin Orası Ayrı Fakat Araştırmadan Böyle Bir Konu Açmak...

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,360
45
Ben Kimseyi Küçümsemiyorum... Gerekli Araştırma Sonucu Önüne Trilyon Tane Sonuç Çıkıyor Ha Araştırdın Bulamadın Eyvallah Bilenden İstersin Orası Ayrı Fakat Araştırmadan Böyle Bir Konu Açmak...

Tht yardım merkezine açılan konuların neredeyse tamamı birkaç dk süren aramalarla öğrenilebilecek konulardan ibaret. Sizin bakış açınıza göre yardım merkezini kapatmamız gerekiyor. Sonuçta herşey araştırılınca bulunuyor.

Bu konuda bir rahatsızlığınız mevcutsa konuya post atıp kirletmeyebilir yada köşede bulunan ihbar butonunu kullanarak derdinizi moderatörlere anlatabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.