Udemy'de bulunan Wordpress ile Blog Teması Yapımı Dersi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

plugass

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
369
0
Manisa
Merhaba THT Halkı,
Udemy'de bulunan ve 30 TL 'ye indirimde olan aslında gerçek fiyatının 50 TL olan bu eğitimi
sizinle paylaşayım diyorum.
Eğer isterseniz bu konu altında linklerini vermeyi düşünüyorum.
Şuan elimde bulunan python , visual studio ve ccna eğitim kursu istekleri var
Onlarıda yakın bir zaman diliminde paylaşmayı umuyorum.

Kursu göstereyim şöyle :

Asla ve asla keyfi bir kurs hacklemesi yapmıyorum. Çekiliş yoluylan belirlenmektedir.
Çıkan kurslar hedef kurs listesi yerinde yer alır. Ve hacklenen kurs THT'ye anında benim tarafımdan direk düşer. Bu işleri nasıl yaptığımı göstermiyeceğim çünkü gerçekten bıktım
iyilik yaptığım halde kötülük buluyorsam bunda bir gariplik var demektir. Bende bundan dolayı sadece 2 ay sonra gerçek paylaşımlarımı sürdürmeyi düşünüyorum. Eğer üstüme giderseniz paylaşımlarımı durdururum. Ben bu konuşmayı sizle değil ! iyilik yaptığım halde kötülük yapanlara yapıyorum. Neyse paylaşılsın derseniz paylaşacağım kursu :RpS_biggrin:

Birçok kişinin bu kursu istemesi üzerine paylaşıyorum :) , beni seçtiğiniz için teşekkür ederim

Reset.css ve Udemy html dosyasının linkleri

Udemy Wp dosyası

Ve Son Olarak Eğitim Seti

Son düzenleme:

Legacy1903

Üye
8 Haz 2016
207
0
-
Paylaş güzel kardeşim birileri bende dahi yararlansın boşboğazları boşver her ortamda illa olurlar bu forumun böyle şeylere de ihtiyacı var şimdiden eline emeğine sağlık...

hackereo

Üye
24 Ara 2015
141
0
İzmir
Hocam sabırsızlıkla pythonu bekliyorum konularınızı güncel takip ediyorum böyle devam çok teşekkürler

plugass

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
369
0
Manisa
Bugün paylaşacağım . Lütfen bekleyiniz :)
İlginiz için teşekkür eder saygılar dilerim

plugass

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
369
0
Manisa
Kurs benim tarafımca bugün paylaşılmıştır :)
Beni seçtiğiniz için teşekkür ederim.
Python kursu ve diğer kurslar için takipte kalmayı unutmayın <3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.