Ufak Bir Ping Düşürme Taktiği Buyrun Göz Atın.

suwari13

Üye
19 Şub 2016
192
1
Öncelıkle Merhabalar Onlıne Oyunların Düşmanı Lag'a ufakta Olsa Bir Çözümümüz Mevcut.

Ben Kıbrıslıyım Bazen Net Hızım Onlıne oyun oynamama el vermıyor.

Bende Araştırırken Buldugum Birşeyi Sizlerle Paylaşmak İstedim..

Bu Taktiği bir onlıne oyunda denedım ve amerıka sunucusuna bağlanıyordum.

normalde bağlandıgımda pink 172 - 250 arasıydı ama bu taktiği uygulayınca azda olsa bir işe yaradı 140 lara düştü:RpS_rolleyes:

bunu yapmamızın amacı internetimizi sadece o oyuna ping atarak yönlendırmektır.
yada kendi bilgisayarımızn ip adresıne ping atarakta yonlendırebılırız bu sızın secımınıze kalmıs

öncelikle başlat > çalıştır > cmd yazıp [entere] basıyoruz.

cmd yı açtık ipconfig yazıyoruz 1. resimde kırmızı balon ıle çizdiğimiz yer sizin ip adresinizdir

sonra ise ping -t 192.168.1.101 bnm ipconfigdeki ipm boyle gozktugu ıcın boyle yazdm [entere] basıyoruz

sonra ıse 2. resmdeki yazılar ekrana cıkmaya baslıyor ve cmd yi kapatıp oyuna gırıyoruz.

bir diğer yönetm ise oyunun sitesine ping atmaktır

ping -t www.turkhackteam.org yazıp entere basıyoruz boylelıkle ınternetımızı sadece oyun ile meşgul edebiliriz:trl

Not= Bi Teşekürü Hor Görmeyin :D :RpS_thumbup:

JustFly

Üye
15 May 2016
229
0
Başlıyayım
Dostum burada bir yanlışınız var, ping -t komutu ping göndererek bağlantıyı kontrol eder. Hızlandırma gibi bir şeyin söz konusu olacağını sanmıyorum. Hatta internetinizi daha da yavaşlatma gibi bir sıkıntı olabilir. Yanlışım varsa düzeltin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.