Uğraşmadan Hızlı Bitcoin Kazan (ÖDEME KANITLI)

MrPeerer

Üye
1 Haz 2014
112
0
Merhaba arkadaşlar. Bugün size bahsetmek istediğim olay kısaca Bitcoin Mining. Yani bitcoin kasıyoruz fakat bunun için ne bir yatırım yapıyoruz, ne de herhangi bir uğraş veriyoruz. Chrome gibi bir tarayıcı kullanıyoruz bunun için. Tarayıcı açık olduğu sürece kasmaya başlıyor ve siz herhangi bir uğraş vermeden günlük kullanımınıza devam ediyorsunuz. Aynı zamanda bilgisayarınızın o kadar güçlü ya da özel bir bilgisayar olmasına da gerek yok. Herhangi bir bilgisayarla bile yapılabilen bir sistem çünkü olay sadece sizin bilgisayarınız değil. Yani gidip de "1080 Ti alayım, 10k ya pc toplayayım moruk yine fena kasıcaz" muhabbeti yaşanmıyor :D
Daha fazla konuşmadan anlatıma başlayalım.​

Öncelikle sitemize giriyoruz.​

TIKLA​

Refsiz​

Reften üye olursanız çok mutlu olurum arkadaşlar, sizin bir kaybınız olmuyor. Reften üye olan herkese de bol teşekkürlerimi iletiyorum.

Sonrasında tarayıcımızı belirtilen yerden indiriyoruz ve kuruyoruz. Ardından karşınıza şöyle bir ekran gelecek. Gelmezse tarayıcının sağ üst köşesindeki turuncu ikona tıklıyoruz ve geliyor.​

Ardından sol alt köşeden aktif ediyoruz ve kasmaya başlıyor. Evet arkadaşlar olay kısaca bu kadar basit. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Sadece açıyoruz ve bırakıyoruz. Kendisi kasmaya başlıyor.

Olay bu arkadaşlar. Kısaca tüm sistem bundan ibaret. Ben ilk ödememi sorunsuz şekilde aldım. Sistem ödemeleri sorunsuz bir şekilde ve çok fazla bekletmeden yapıyor. Ödeme kanıtlarını da bırakıyorum şuraya. Bugün 2. ödememi istedim ve tekrardan aynı miktarı kazandım bile.​

2. ödememin de geldiğini gösterebilmek amacıyla bunu da buraya bırakıyorum. :)

Evet arkadaşlar 3. ödememi de aldım. Zamanım olmadığı için paylaşamadım ama tarihlerden de anlarsınız zaten. :)

Herhangi bir durumda yardımcı olmamı şstediğiniz bir nokta olursa belirtmeniz veya ÖM atmanız yeterlidir arkadaşlar.​
İlk konum o yüzden hatam, kusurum olduysa affola.​

Herkese bol kazançlar diliyorum. :)

Son düzenleme:

MetehanBaba

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
563
0
19
Ankara
Bu uzantı/sitenin IP adresimiz üzerinden herhangi bir suç işleyemeyeceğine nasıl güvenebiliriz ? Yani uzantı/site bilgisayarıma erişim sağlıyor. Kredi kartı , banka kartı bilgilerim güvencede olacak mı ?

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
844
157
İstanbul
[/B]Ödemeleri alacağı için bir kredi kartı veya hesap kartı istiyor olmalı site. Bu bilgileri güvenli olarak saklayacağı ne kadar garanti? Reklam kokusu aldım ben bu işten[/B]

16 Tem 2016
52
0
Kredi kartı bilginizi kaptırmamak için CryptoTab tarayıcısını indirip ordan kazı yaparken Google Chrome den yaparsınız işlemlerinizi böylece kredi kartı bilginizidir v.s dir kaptırmamış olursunuz :) Sonuçta Google Chromeye güveniyorsunuz değil mi ?

MrPeerer

Üye
1 Haz 2014
112
0
Bu uzantı/sitenin IP adresimiz üzerinden herhangi bir suç işleyemeyeceğine nasıl güvenebiliriz ? Yani uzantı/site bilgisayarıma erişim sağlıyor. Kredi kartı , banka kartı bilgilerim güvencede olacak mı ?

Kredi kartı veya banka kartı gibi bilgilerinizi aynı tarayıcı üzerinden gireceğinizi sanmam. babakondad48 arkadaşımız da yanıtlamış bu soruyu erkenci olamadım kusura bakmayın :) Bende işlemlerimi Chrome üzerinden yapıyorum, tarayıcı aşağıda kazısını yapmaya devam ediyor.

[/B]Ödemeleri alacağı için bir kredi kartı veya hesap kartı istiyor olmalı site. Bu bilgileri güvenli olarak saklayacağı ne kadar garanti? Reklam kokusu aldım ben bu işten[/B]

Herhangi bir kredi kartı veya banka kartı hesabı istemiyor. Yatırım gibi bir şey de istemiyor. Sadece Bitcoin cüzdanınıza gönderimi temiz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Sitenin mantığı da bu zaten. Siz mining yaparken misal veriyorum 1 bitcoin kastınız, site sizin kastığınız bu 1 bitcoinin bilmemde birini sayenizde kazanıyor ve o da o şekilde çeviriyor. Anlayacağınız sizden kaybolan bir şey de olmuyor. Site de kazanıyor, siz de. :) Bugün 2. ödemem de geldi 3. ödememi alacağım. :)

Kredi kartı bilginizi kaptırmamak için CryptoTab tarayıcısını indirip ordan kazı yaparken Google Chrome den yaparsınız işlemlerinizi böylece kredi kartı bilginizidir v.s dir kaptırmamış olursunuz :) Sonuçta Google Chromeye güveniyorsunuz değil mi ?

Cevabınız için teşekkürler. :)

MrPeerer

Üye
1 Haz 2014
112
0
Konu toplam 510 görüntülenme almış fakat kimseden tık çıkmıyor. Bi ses verseydiniz keşke, bakıp görüp geçmek yerine. :)

fazeL

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
735
23
Ordugâh
--

Ödeme kanıtı koyuyorum, konuyu açmak ve yardımcı olabilmek için o kadar uğraşıyorum, 2 kez ödeme aldığımı özellikle belirtiyorum ve güvenilir gelmediğini mi söylüyorsunuz yoksa uğraşmak mı meşakkatli geliyor hocam, lütfen. :)

Amaç kötülemek değil güvenilir olmadığını belirtmek.

MrPeerer

Üye
1 Haz 2014
112
0
Ne kadar kazandin bu zamana kadar ? :D

4 dolar falan ve giderek artıyor. Ben buradan kazanmıyorum. Buradan aldığım ödemeleri başka bir sisteme yatırım yaparak kazım hızımı arttırıyorum. Cryptoda 60-70 görürken bilgisayarım açık bile olmadığı halde kazmaya devam ederek şu an 213 GH/s ile kazım yapıyorum. Henüz ödeme talebi vermediğim için burada konusunu açamıyorum. Ödeme kanıtı alırsam eğer, burada da konusunu açacağım zaten. Crypto üzerinden 3. ödememi de istedim bu arada, yattığı gibi ödeme kanıtı olarak buraya da ekleyeceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.