Ülkemizdeki Aktif Hack Grupları

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
bence tam aksine gayet kaliteli bir yazı olmuş. ancak aklıma takılan birşey var. redhack solcu değil gibi geldi bana ?

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
Paylaşım için teşekkürler.Yazmadan önce Ayyıldız Tim ve Redhack i biliyordum.Yararlı bir paylaşım oldu.Sadece bir sorum olcak Anonymous bu kim için çalışıyo bunun ile fazla bilgim yok dünyaca tanınan bir hack timi sanırım Türk değiller ama mereak ettim.Biliyorsanız açıklayabilirmisiniz ? :)

Anonymous lar kimseye çalışmıyor.Onların çok fazla hayranı var bu yüzden botnet saldırısı yaparak siteyi çökertiyorlar.Genelde bir olaya tepkilerini koymak için yapıyorlar.İnternet kısıtlaması,haksızlık,yolsuzluk vs gibi durumlarda saldırı yapıyorlar

Admin Güzel Olmasına Olmuş Ama Bir Sorum Olacak 0 Dan Hiç 1 Şey Bilmezken Hacker Yetiştirebiliyormusunuz ? Sadece Onu Orenmek İstiyorum

vip üyelere öğretiliyor.onun dışından forumda yada net ortamında video izleyerek makale okutarak öğrenebilirsiniz.ben şahsen tamamen tht ye takılarak öğrendim.Tabi birazda araştırmacı olmak gerekir

bence tam aksine gayet kaliteli bir yazı olmuş. ancak aklıma takılan birşey var. redhack solcu değil gibi geldi bana ?

redhack sol görüşlü bir timdir.İçimizde her türlü insan var diyorlar ama ben fazla inanmıyorum hayraları arasında olabilir ama genelde sol görülşüdürler.İndexlerine bakarsanız anlarsanız.

Orlion

Uzman üye
18 Ocak 2012
1,755
0
YokGibiBişey
Aslında Burası Süperlig gibi ülke içinde yarışırız ama yurtdışında tüm guruplar ülkemizin ismini duyurmak amaçlı hack yapar tabii ki RedHack Hariç ve en sevmediğim gurup da Redhack dir.

16 Ara 2012
185
0
TürkHackTeam ı kurandan Allah razı olsun bilgilerimizi paylaşabileceğimiz yardımlaşabileceğimiiz acemilere öncelik veren tek site diyebilirim sağolun

drokber

Uzman üye
red hack denen soytarı gurubuda birşey yapmıyor bildiğim kadarıyla artık .

saydıklarınınızın içinde bir turk hack team birde cyber warior ön planda şuanda bence yani

ayyıldız tim de saldırılara büyük ölçüde sınır getirdi olağanüstü bir durum olmadımı saldırı olmuyor yani oyüzden ön planda değil

Soytarı mi ? Ne soytarıliklarini gördün şöyle bizde bilek.

Eline sağlık usta ayyıldız tim kurucusu olan Batuhan merak ettim şimdi onu

Ayt kurucusu türk.değildir

ByTekiLaa

Yeni üye
5 Ocak 2013
8
0
CyberWarrior ve TurkHackTeam'ın üzerine tanımam kim ne derse desin.

CyberWarrior biraz daha öne çıkmış durumda fakat THT'nin onları yakalayacağına eminim.

Güzel paylaşım yapmışsın teşekkürler.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Peki bir soru.THT mi AYT mi daha iyi.Burası tht deyipde cevap vermeyin objektif davranın lütfen.Cevabı özelden yollarsanız sevinirim.Aboneliği yapamadım :)

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
Peki bir soru.THT mi AYT mi daha iyi.Burası tht deyipde cevap vermeyin objektif davranın lütfen.Cevabı özelden yollarsanız sevinirim.Aboneliği yapamadım :)

her iki sitede 10 yıldır aktif,ama ayt bir kaçkez offline oldu daha sonra tekrar açıldı.her iki siteninde çok başarılı operasyonları var.ayt tht ye göre daha ön planda medya gücü ile operasyonlarını iyi duyuruyorlar.Ama şu da varki şuanda sanaldaki bir çok hacker tht de yetişip ayrılarak kendi sitelerini kuruyorlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.