Ülkenin durumundan hoşnut olmayan tek benmiyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LsbaRRo

Üye
13 Mar 2013
82
0
Esenlikler Dostlar
Ülkenin durumu bana göre kötü bir durumda,sürekli düşen maaşlar,yükselen fiyatlar,vergiler.Halk'ın mutluluk seviyesinin düşmesi,Atatürk gibi değerlerimize verilen düşük saygı.Sürekli gündeme gelen dini muhabbetler,Proje yarışmasında hoşafın finale kalması,gerekli ilaçların muayene'nin vb alanların ücretlendirilmesi ve fiyatının artması.
Bunlar ve daha bir sürü şey benim ağrıma gidiyor be dostlar.

'Warrior

Uzman üye
15 Mar 2017
1,055
1
27
WİSTAN
Atatürk karşıtlarının bir sözü vardı he : Zulüm 1938'de sona erdi.

Aslında zulüm 1938 10 Kasım 09.05'den sonra başladı.

LsbaRRo

Üye
13 Mar 2013
82
0
Hele şu ÇOMARların Ataput demesi Çok Çok Çok ağırıma gidiyor

Ya bunlar çok gaza geldiler kendilerini bişi sanmaya başladılar hangi kişilere bağlıysa bunlar.Her geçen gün artıyor bunların sayısı yolda millete karışan mı dersin,kursda tecavüz etmeleri mi dersin iğreniyorum resmen aynı havayı soluğumuz için :(

LsbaRRo

Üye
13 Mar 2013
82
0
2017 YILI ASGARİ ÜCRET - YASAL KESİNTİLERİ ( 01.01.2017 – 31.12.2017 Dönemi )
Brüt Ücret 1.777,50 TL
Kesintiler Toplamı 506,75 TL
Asgari Geçim İndirimi (Bekâr ve Çocuksuz) 133,31 TL
NET ÜCRET (Asgari Ücret + AGİ) (Bekar ve Çocuksuz) 1.404,06 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.