Ülkerin Son Reklamı

RespectTurkey

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
357
0
?
Ülkerin bu reklamında birsürü tehtitler var dedikoduları dönmekte baktım THT'de açılmamış açıyım dedim. yorumlarınızı bekliyorum benim için değerli [ame="https://www.youtube.com/watch?v=qppnbuMWqFM"] VİDEO DÜŞÜNCELERI BEKLIYORUM[/ame]

Shigi

Uzman üye
20 Ağu 2016
1,541
0
1 Nisana özel yapmışlar. Nenden tepki çektiğini anlamıyorum.

RespectTurkey

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
357
0
?
En korkunç seslendirmenle özel bulmuşlar videonun tersine akış halinde dualar okunacak fln diyor.
Murat Ülker yurt dışına çıktı e teorilerin dönmesi bence normal....

RespectTurkey

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
357
0
?
Ve babama izlettiğimde babam bunda sübliminal mesaj var dedi kendisi siyasetle sıkı uğraşır. böyle işlerle uğraşır

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
THT'de açılmadı değil açıldı ÜDY tarafından kaldırılıyor bu konu!
Ve gereksiz tartışmalar içermekte farklı yönlere çeken var fakat normal bir 1 nisan reklamı.

RespectTurkey

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
357
0
?
Arkadaşlar Adamın bi eli rabia yapıyor bi eli cumhurbaşkanımızın mitinglerde yaptığı hareketi yapıyor ve folyoyla kaplı dediğindede havada çizilmiş ampuller var gibi. Kesin bi sübliminal mesaj var.....

FurkanAydn7

Yeni üye
4 Haz 2015
2
0
Malatya
"Ülker'in reklam müdürü Volkan Sümerengin.
Samanyolu Koleji mezunu.
Reklamı hazırlayan Shax Company'nin sahibi Sinan Çağalcık de aynı şekilde samanyolu Koleji mezunu.. reklam filmi fetö bağlantılıdır. Boş bir reklam filmi değildir.
Ülker reklamındaki sözler ;
•Hesaplaşma zamanı???
•Acılar seni bulacak???
•Bir patlama ???
•Evini folyo ile kaplı bulacaksın??? (Baş harflere dikkat EFKB==》 Uzaktan bomba ile patlatma sistemi ( ya da polis şeritleri olabilir )
•Halısahada ip ile direğe bağlı ( sahalarda kurulacak mahkemelerle toplu idam )
•Pastaya acı biber ( zehirlenme suikast )
•Bir bakmışsın küçük kardeşler ablaları abileri kurtaracak falan, filan ??? (Açiklamaya gerek bile yok ne manaya geldiği ortada==》tahliyeler)
Keşke biz paranoyak olsaydık ama bu baya baya bir tehdit !!!
Korku filmi gibi gida firmasının sözümona çocuklar için hazirladiğı masumane reklam!!!"

cokomayi

Üye
8 Eyl 2016
140
0
Zonguldak
İnsanlar neden cahil gibi ''ne var bunda?'' diyor anlamıyorum. Anlamak da istemiyorum. Türkiye gibi bir yerde, Türkiye'nin en zengin şirketi böyle bir şey yaparsa tabii ki tepki çeker.

Lütfen tersten dinleyin birde. Bakalım o zaman da aynı şeyi mi düşüneceksiniz.

Feto'nun darbe yapacağını kim bilebilirdi? Ülker çikilotayla mı darbe yapacak diyorsunuz.
Feto tespih ile mi darbe yaptı. Zaten illaki darbe olacak diye bir şey yok.
Bu denli kötü düşünceye sahip bir firma açıkça yanımızda olmadığını belirtiyor.

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
İnsanlar neden cahil gibi ''ne var bunda?'' diyor anlamıyorum. Anlamak da istemiyorum. Türkiye gibi bir yerde, Türkiye'nin en zengin şirketi böyle bir şey yaparsa tabii ki tepki çeker.

Lütfen tersten dinleyin birde. Bakalım o zaman da aynı şeyi mi düşüneceksiniz.

Feto'nun darbe yapacağını kim bilebilirdi? Ülker çikilotayla mı darbe yapacak diyorsunuz.
Feto tespih ile mi darbe yaptı. Zaten illaki darbe olacak diye bir şey yok.
Bu denli kötü düşünceye sahip bir firma açıkça yanımızda olmadığını belirtiyor.

tersten içinde altyazılı izlemek isteyenler buyursun

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=o39-WLd70ok&feature=youtu.be[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.