Ümmet mi Sayılmıyor ? | Wallpaper Work '2' | MwTugi

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
yzOaka.jpg

Al Bayraktan Gök Bayrağa
Selam Olsun !

ExeOweR

Ar-Ge Ekibi Deneyimli
5 Mar 2012
3,401
1,105
exe.php
Kudüs diye ayaklandılar zamanında Türkmenler için neden bunu yapmadılar.
Yazık yazık kimsenin müslümanlığına inanmıyorum artık boş beleş hayat yaşıyorlar.
Anca sosyal medyada savaşırlar yapacak başka birşeyleri yok.

Sonra diyorum ki iyi ki IRKÇIYIM.

Eline sağlık kardeşim benim

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Kudüs diye ayaklandılar zamanında Türkmenler için neden bunu yapmadılar.
Yazık yazık kimsenin müslümanlığına inanmıyorum artık boş beleş hayat yaşıyorlar.
Anca sosyal medyada savaşırlar yapacak başka birşeyleri yok.

Sonra diyorum ki iyi ki IRKÇIYIM.

Eline sağlık kardeşim benim

Kaleli abimm :)
Yoksun uzun zamandır. Var ol teşekkürler :)

emeğinize sağlık

Ellerine Sağlık <3

Eyvallah dostlar

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Ellerinize sağlık komutanım

Komutanım,dehşet-ül vahşet.
Sağ olasınız :)

Doğu Türkistan birazcık söz konusu olduysa Filistin'i söz konusu yapanlar sayesinde oldu.
Filistin'de bizim! Doğu Türkistan'da bizim!
Dün Fatih'te onbinler vardı. Her ırktan adam vardı. Doğu Türkistan bayrağı vardı. Tabii bilmezsin sen MwTugi..

Senin koyun gütmüşlüğün kadar benim çoban eğitmişliğim var (;
Fikri olarak yorum yapmayın. Görsel olarak eleştiri yapabilirsiniz.

Turkcu Design

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
294
0
Şu adamın konularını baltalamayın artık.Kendisiyle anlaşamadım zamanında, birbirimizi anlamadık ama bu kişisel mesele.Tarafsız duruyorum, adam kendi fikrini savunmuş.Türkçü bir insan.Sizde gidin Küdüs'e sahip çık tasarımı yapın yani.Ha ben zulme sessiz kalmama taraftarıyım ama karşıt görüşlü insanlar olabilir.Sonra adamın konusu kilitleniyor, emekleri boşa gidiyor.

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Ne o fikrin yetmeyince atasözler ve deyimler sözlüğünü mü açtın?
şimdi çiçek abbas atışmasına mı başlıyoruz?

Medya kısmında haklısın ama bu konu yanlış zamanda açılmış. Bir de dünki paylaşımı da katınca konu sahibinin niyetini açıkça görebiliyorum. İstese de istemese de Kudüse sahip çıkacağız!

Ya kardeşim konuyu baltalama.Ben kendisini az veya çok tanıyorum ve niyetini merak etme ben daha iyi biliyorum.Tamam belki yazdığı sözler sert gelebilir ancak onun değinmek istediği neden sadece Filistin gibi konulara çokça değiniliyor da bizim soydaşlarımıza "da" değinilmiyor.Anlatmak istediği bu.Ama lütfen böyle tartışma çıkarmayın.Grafik'i eleştirin.

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !

Eyvallah sağolasınız.
Şu adamın konularını baltalamayın artık.Kendisiyle anlaşamadım zamanında, birbirimizi anlamadık ama bu kişisel mesele.Tarafsız duruyorum, adam kendi fikrini savunmuş.Türkçü bir insan.Sizde gidin Küdüs'e sahip çık tasarımı yapın yani.Ha ben zulme sessiz kalmama taraftarıyım ama karşıt görüşlü insanlar olabilir.Sonra adamın konusu kilitleniyor, emekleri boşa gidiyor.

Düşünceli bir insan daha :)

PasTiEl

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
327
0
Eline emeğine sağlık .Senden bekliyoruz böyle başarılı paylaşımlar üstad :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.