Undetected(U1) ve kodlama(K2) Sınıfları için Duyuru Konusu

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
2
Sivas
BİLGİNLENDİRMELER !!

-Bu akşam K2 Sınıfı için 18:00'da ders vardır şuan sınıf mevcudu 28 kişi eğer yine 10-12 kişi katılırsa katılmayanlar sınıftan atılacaktır. eğitim kampına daha sonra katılabileceklerdir.
 

Spare

Üye
30 Eki 2015
116
0
İstanbul
Hocam derslerinize katılmak isterim fakat işten çıkanlara uygun bir saatiniz yok mudur?

19:00'da ancak iş yerimden çıkabiliyorum çalışan arkadaşlar yokmu grupta acaba.
 

KaptanTR

Full Stack Developer
17 Nis 2015
1,710
1,824
U1 sınıfından mezun olmuştum çok güzel anılarımız oldu. Yakında RedHour hocamızın projesinin tekrardan elimden geldiğince Remastered yapacağım.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.