Unesco.Org Official Domain Hacked ! | k1nyas

k1nyas

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,841
2
7
Eline sağlık :)
4. Çukulatam ol :trl

Maalesef. ;)

Ellerine saglik tebrikler

Elinize sağlık hocam

Ellerine sağlık ;)

Hocam nasıl yapıyosunuz ya konu linki vb atar mısınız:)

Googleye git yaz pentest website vb yaz direk ordan başla en üstten başla ondan sonra o neydi bu neydi araştıra araştıra ögreniceksin eee hayliyle beynin yanacak.

Eline Emeğine Sağlık :)

Eline emeğine sağlık..

Teşekkürler baylar.

maranus

Üye
9 Eyl 2015
198
0
Unesco gibi insanlığa yararı dokunan bir siteyi hacklemenin elimize birşey geçireceğini sanmıyorum misyon açık bulduğumuz her siteye atlamak değil ?

k1nyas

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,841
2
7
Emeğine sağlık

Eline Sağlık Kinyas

Helal Olsun . Tebrikler .

Unesco gibi insanlığa yararı dokunan bir siteyi hacklemenin elimize birşey geçireceğini sanmıyorum misyon açık bulduğumuz her siteye atlamak değil ?

Herkesin görüşü farklı olabiliyor bana göre herkese eşit bir şekilde davranılmıyor saygı duymanı isterim.

Ellerine sağlık.

Eline sağlık kardeşim

Eline Saglık Kardeşim .

Tebrikler eline sağlık

Eline saglik kardesim bnde hacked var ama zone-h kabul etmedi izin alamadim zone icin :trl

Hahaha zonesini at öm ile bakalım. ;)

Bu arada herkese teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.