unity oyun kodlama

karamaske2016

Yeni üye
24 Ara 2015
27
0
Denizli
İyi günler arkadaşlar unity ile veya game maker ile, para babası - game of sultans tarzı oyunları nasıl kodlarım ?
eğitim videoları varmıdır bunların çoğu yerde var ama aynı işlem için kullanamıyorum veya nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgisi olan var ise yardımlarınızı bekliyorum
İyi günler dilerim.

thebeard

Art Director
15 Mar 2018
3,504
1,040
33 videoluk bir eğitim mevcut. o tarz oyunlara RTS diye geçiyor farklı eğitim yerinde aramak isterseniz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=EnRf-Y-ZkJo&list=PLREj8Ib34tkYX_3ROT50Q_079sF5AqId9[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.