Üniversite Bölüm Tercihi

ByDarkEyeS

Katılımcı Üye
12 May 2013
865
1
      1. Merhaba bu sene mezuna kalacağım ve oturup 1 sene boyunca köpek gibi çallışacağım..
      2. Bir sorum var Yazılım mühendisliği düşünüyorum bana dediler ki Bu bi dil olarak düşün kendi kendine de öğrenebilirsin yazılım mühendisi olabilirsin dedi.
      3. Ne yapacağım sizce gelecekte rahat iş imkanı olan bi meslek söyler misiniz bana onun üstüne yoğunlaşacağım.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Kardeşim hala geç kalmis sayilmazsin 1 sene beklemeye odaklanip rahata verme kendini şimdiden senin degiminle " kopek gibi calis " olmazsa da vicdanin rahat olur en azindan elimden geleni yaptim dersin kendine hem bu senede elinden geleni yaparsan mezuna kalan dahi seneye istediğin yeri mutlaka kazanirsin

ByDarkEyeS

Katılımcı Üye
12 May 2013
865
1
Kardeşim hala geç kalmis sayilmazsin 1 sene beklemeye odaklanip rahata verme kendini şimdiden senin degiminle " kopek gibi calis " olmazsa da vicdanin rahat olur en azindan elimden geleni yaptim dersin kendine hem bu senede elinden geleni yaparsan mezuna kalan dahi seneye istediğin yeri mutlaka kazanirsin

İstediğim ne bilmiyorum işte kafam çok karışık

thtZulfikar

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
861
0
kendi kendine öğrenmekle reel hayatta karşındaki öğretmeninin sana bir şeyler öğretmesi çok farklı
hocamızın dediği gibi bence bu sene çalış eğer kazanamassan için rahat eder hani çalıştım ama yapamadım ama seneye yapıcam :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.