Üniversite hazırlık hk.

By Fezag

Üye
15 Mar 2018
117
11
Üniversite hazırlık hakkında

Saygıdeğer üstlerim ve devrelerim, 11. sınıf öğrencisi olarak kararsızlık içerisindeyim.Dershane vb. Yerlerin vakit kaybı olduğunu düşünüyorum.Bundan dolayı ev ortamında bana yardımcı olabilecek kitap arşivi,eğitim sitesi veya ders çalışma düzeni vb.konularda fikir ve desteginize ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Biraz geç kalmış olabilirim. Ama ümidim var hâla.Yardımcı olursanız mutlu olurum .İyi forumlar.

Son düzenleme:

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Herkese ayni calisma duzeni uygun olmayabilir. Ancak herkes icin kesinlesmis yapilmasi ve yapilmamasi gereken seyler var elbette. Oncelikle gec kalmadigina emin olabilirsin. Elbette lisenin basindan bu yana sıkı şekilde calissaydin daha rahat olurdun ancak 11. Siniftan sinava kadar cok cok iyi mesafe gidebilirsin.

Dershane konusu sana kalmis. Maddi olarak sorun yoksa gitmeni tavsiye ederim. Ancak bu yil degil. Bana kalirsa son senende git. Tum lise konularini bastan sona tekrar etmis olursun. Son yilin konularinda da yardimci olurlar. Hocalari kovalaman gerek. O kadar peslerinde kos ki bıksınlar artik. :) Yalniz onemli bir sey daha var. Bu yil gec kaliyorum diye dusunup 9 ve 10 konulariyla ilgilenirsen 11. Sinifin agir konularini kaciracagindan emin olabilirsin. Bu yil 11 konularini iyice saglam ogren. Son senende de 9 ve 10. Sinifi tekrar edip bir de son senenin konularini ogrenirsin. Kaynak olarak da hocalara geldik baya yaygin şu zamanlarda. Onun disinda khan academy diye bir sey duymustum. Ona da bakabilirsin.

Son düzenleme:

By Network

Uzman üye
6 Tem 2014
1,344
0
Unknown
Keşke Bu Konuyu 1-2 Hafta Önce Açsaydın Dershanemden Kalan 14 tane Soru Bankası Ve Dergi Konu Anlatımlı Kitaplarım Vardı Hepsini Geri Dönüşüme verdim Ygs ve Lys İle Uyumluydu Tabi Dershaneye Gitmiş Biri Olarak Fikir Veriyim Sana Her şey Sende Bitiyor Dershane İçin Vakit Kaybı Demişsin Ama Tam Anlamıyla Katılmıyorum Dershane Seni Destekleyip Seni Ayaga Kaldırır Senden İse Hareket Etmeni Çabalamanı İster İlk Denememde 180 aldım Son Denememde 390 a kadar Çıkmıştım Bşeyler Ögrettimi Evet Çok Şey Ögretti Bana Eger Saglam İraden Varsa Bi Kulübenin İçinde Bile Ögrenebilirsin Yayın olarak ne çok zor nede çok kolay al Ben Dershanemde Çok Zor Sorular Çözüyorum diye Sınavda En Kolay Soruları Komple Yanlış Yapmıştım

By Fezag

Üye
15 Mar 2018
117
11
Keşke Bu Konuyu 1-2 Hafta Önce Açsaydın Dershanemden Kalan 14 tane Soru Bankası Ve Dergi Konu Anlatımlı Kitaplarım Vardı Hepsini Geri Dönüşüme verdim Ygs ve Lys İle Uyumluydu Tabi Dershaneye Gitmiş Biri Olarak Fikir Veriyim Sana Her şey Sende Bitiyor Dershane İçin Vakit Kaybı Demişsin Ama Tam Anlamıyla Katılmıyorum Dershane Seni Destekleyip Seni Ayaga Kaldırır Senden İse Hareket Etmeni Çabalamanı İster İlk Denememde 180 aldım Son Denememde 390 a kadar Çıkmıştım Bşeyler Ögrettimi Evet Çok Şey Ögretti Bana Eger Saglam İraden Varsa Bi Kulübenin İçinde Bile Ögrenebilirsin Yayın olarak ne çok zor nede çok kolay al Ben Dershanemde Çok Zor Sorular Çözüyorum diye Sınavda En Kolay Soruları Komple Yanlış Yapmıştım

Fikirlerin için teşekkürler .Kitap konusunda sıkıntm yok sayılır.Galiba benim için zor da olsa çalışıcam.Üniversite sınavı sonrası sana teşekkür mesajı atmak umuduyla..İyi forumlar

Herkese ayni calisma duzeni uygun olmayabilir. Ancak herkes icin kesinlesmis yapilmasi ve yapilmamasi gereken seyler var elbette. Oncelikle gec kalmadigina emin olabilirsin. Elbette lisenin basindan bu yana sıkı şekilde calissaydin daha rahat olurdun ancak 11. Siniftan sinava kadar cok cok iyi mesafe gidebilirsin.

Dershane konusu sana kalmis. Maddi olarak sorun yoksa gitmeni tavsiye ederim. Ancak bu yil degil. Bana kalirsa son senende git. Tum lise konularini bastan sona tekrar etmis olursun. Son yilin konularinda da yardimci olurlar. Hocalari kovalaman gerek. O kadar peslerinde kos ki bıksınlar artik. :) Yalniz onemli bir sey daha var. Bu yil gec kaliyorum diye dusunup 9 ve 10 konulariyla ilgilenirsen 11. Sinifin agir konularini kaciracagindan emin olabilirsin. Bu yil 11 konularini iyice saglam ogren. Son senende de 9 ve 10. Sinifi tekrar edip bir de son senenin konularini ogrenirsin. Kaynak olarak da hocalara geldik baya yaygin şu zamanlarda. Onun disinda khan academy diye bir sey duymustum. Ona da bakabilirsin.

Fikirlerin için teşekkürler.Üniversite sınavı sonrası sana teşekkür mesajı atmak umuduyla..İyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

RyudeX

Üye
10 Haz 2016
82
0
Youtubede Gri Koç a bakabilirsin bu konularda en iyilerden biri kendimde bizzat takip ediyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.