Üniversite öğrencisiyim

Larissa

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
679
0
Vahşi
merhaba üniversite öğrencisiyim cebimde hiç param Yok aileminde pek durumu yok en kolay yoldan nasıl para kazanabilirim yurt paramı borçlarımı versem yeter 500-600 TL kadar ihtiyacım var.

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Üniversite içinde varsa kısmi zamanlı işleri inceleyebilirsin. Yoksa okuldan arta kalan zamanlar için kısmi zamanlı işleri inceleyebilirsin. İnternetteki "5 dakikada zengin olun" gibi başlıklarla zaman kaybetmemeni tavsiye ederim. Herhangi bir sektöre hakim olmadan internetden para kazanmak gerçekte para kazanmaktan çok daha zor. İllada internetten uğraşacağım dersen ve benim yapacağım video belki minyonlarca izleyici çeker dersen youtube nin kazanç sistemini inceleyebilirsin. Başkada kısa vadede öyle çok kazanabileceğim bi sistem yok diye düşünmekteyim. Selametle.

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
İnternet üzerinden birden para kazanamazsın. Şu ana kadar kimse de kazanamamıştır zaten. Yavaş yavaş dersen yani damlasın dersen websitesi açıp hit kasarak reklam alarak yavaştan kazanmaya başlarsın onun dışında YouTube da olabilir. Adsense bağlarsın falan ama video çekmen gerek. Çılgın Tavuklar, video izleyerek para kazanma gibi konular var fakat dediğim gibi birden kazanman çok zor bu tür sistemlerde damlaya damlaya kazanırsın.

Larissa

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
679
0
Vahşi
çalışma gibi bi durumum yok derslerim çok ağır makina bölümü okuyorum kyk başvurdum fakat sadece verilen projelere gidiyo para evdekilere bişi diyemiyorum okutmazlar benim çok acil 500-600 TL kadar kazanmam lazım lütfen biriniz bi tavsiye versin.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
çalışma gibi bi durumum yok derslerim çok ağır makina bölümü okuyorum kyk başvurdum fakat sadece verilen projelere gidiyo para evdekilere bişi diyemiyorum okutmazlar benim çok acil 500-600 TL kadar kazanmam lazım lütfen biriniz bi tavsiye versin.

Allah kolaylık versin kardeşim. Yaradan bir kapıyı kapatırken diğer kapıyı açar umudunu kaybetme. Ama hem çalışma durumum yok diyorsun evdekiler de yararsızmış. Bende senin gibi öğrenciyim. Burs, olmadı kredi, bir şekilde geçinmeye çalışmalıyız. Ama ben aynı zamanda işteyim. Ama sen n'apabilirsin bilmiyorum.

Larissa

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
679
0
Vahşi
Allah kolaylık versin kardeşim. Yaradan bir kapıyı kapatırken diğer kapıyı açar umudunu kaybetme. Ama hem çalışma durumum yok diyorsun evdekiler de yararsızmış. Bende senin gibi öğrenciyim. Burs, olmadı kredi, bir şekilde geçinmeye çalışmalıyız. Ama ben aynı zamanda işteyim. Ama sen n'apabilirsin bilmiyorum.

Var ol kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.