üniversite özel okullar...

Codersdr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
271
0
arkadaşlar 10. sınıfım baya tembelim para biriktirmeye başladım heralde üniversite kazanamıcam böle giderse.. üniversite özel okul fiyatları kac paradan başlıyor pahalımı? ve üniversite ortamları nasıl? ders calısırken kendimi şöyle motive ediyorum üniversite ortamını düşünüyorum.. sizce dogrumu yapıyorum? sınava 1gün kala calısıyorum pazartesi matematik sınavım var ve ben hala calısmadım

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
mübarek paran olsa bile özel okullara belli bir puanla gidiliyor :D sen ygs den barajı gecsem bana yeter diyip, yan gelip yatmak kafam basmıyor demek kolay 10 sınıfsın daha yolun var aklını başına alda çalış

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
Hiç ders çalışmıyorsan ve sınava 1 gün kala çalışıyorsan üniversitede hiç bi haltı beceremezsin. Üniversitede geçme notunu hocalar belirliyor. Ben öğretmnlik okuyorum hocaların çoğu 60 puandan altı alanları sınıfta bırakıyor. Ayrıca hocayla aran iyi değilse istersen sınavdan 100 al adam bırakıyor sınıfta. Derse 1 gün gitme sınıfta bırakan hocalar var. Lütfen üniversiteyi lise gibi düşünme.

Ayrıca özel üniversiteyi burslu kazanamazsan dünyanın parasını ödersin. Hemde yıllık değil dönem dönem. 15 bine 20 bine dönem parası ödüyorsun. Birde senin yurt yiyecek gibi ihtiyaçlarını hesaplarsak zengin bir aileye sahip olman lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.