Üniversite sınavına çalışmaya ne zaman başlamalıyım

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar faydalı olacaktır. Gelicek yıl içn imaknınız varsa dershane desteği almanızı öneririm. Rehber hocalarınızla diyelog halinde olun, malum sürekli değişen bir eğitim sistememiz var. Düzenli çalışmaya özen gösterin. SS, YGS, LYS, SBS, KPSS Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Trke, Edebiyat, Tarih, Corafya, Felsefe video dersler konu anlatm anlatmlar EkolHoca.com gibi ve ebnzeri ders video ve konu anlatımları bulunan sitelerden online destek alabilirsiniz, doğru kullandılığın bu tür kaynaklar bir hayli yararlı oluyor. Geçmiş yılların sorularına bakamayı ihmal etmeyiniz, dediğim gibi, erken kalkan yol alır, ne kadar erken ve düzenli çalışmaya başlarsanız sizin için bir o kadar rahat olur gelicek yıl.

yeseyla31

Üye
13 Kas 2011
135
0
SAMSUN
Ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar faydalı olacaktır. Gelicek yıl içn imaknınız varsa dershane desteği almanızı öneririm. Rehber hocalarınızla diyelog halinde olun, malum sürekli değişen bir eğitim sistememiz var. Düzenli çalışmaya özen gösterin. SS, YGS, LYS, SBS, KPSS Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Trke, Edebiyat, Tarih, Corafya, Felsefe video dersler konu anlatm anlatmlar EkolHoca.com gibi ve ebnzeri ders video ve konu anlatımları bulunan sitelerden online destek alabilirsiniz, doğru kullandılığın bu tür kaynaklar bir hayli yararlı oluyor. Geçmiş yılların sorularına bakamayı ihmal etmeyiniz, dediğim gibi, erken kalkan yol alır, ne kadar erken ve düzenli çalışmaya başlarsanız sizin için bir o kadar rahat olur gelicek yıl.
yorum için teşekkürler

mickfirari

Üye
4 Nis 2012
95
0
bence hemen başlamalısın ben 12.sınıftayım mart 23 de ygs girecem bazen keşke daha önceden çalışsaymışım diyorum sakın benim gibi sona bırakıp çalışma şimdiden başla hedefin yüksekse hemen başlamalısın

gokmen202

Katılımcı Üye
30 Kas 2009
578
10
ŞÖYLE birşey daha VAR ARKADAŞIM Sakın çalıştım diye Bırakma Sonraki çalışcağın zaman Önceki Çalıştığın konuların kısaca tekrarını geç çünkü unutabilirsin Ben de 10.sınıfa geçtim Şimdiden Çalışmaya başladım özel hoca tuttum bide Şu anda Gayet iyi durumdayım benim matematiğim 30 larda gezerken Şu anda matematiğim ta 90 lara çıktı .

spisher

Katılımcı Üye
11 May 2013
437
1
.
Bu konuyu açmakla filan vakit kaybetme hemen çalış :D tabikide bu dediğim kadarda zorlama kendini ama evde oturup ders çalışmalısın hedefinde yüksektir zaten bu yüzden hemen başla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.