üniversite sistemine sızmak

filozofkopat

Uzman üye
22 Mar 2015
1,204
1
En güvenli nasıl yapılır diye bir şey yok kardeşim.Sen ne yaparsan yap zararlı çıkarsın bu işte.Hiç başını belaya sokma.Çoğu öğrenci düşünüyor bunu bizde düşündükte sonra olacakları öğrenince korkudan vazgeçtik.Hiç uğraşma olan sana olur.

jordanbelfort

Yeni üye
25 Haz 2015
19
0
En güvenli nasıl yapılır diye bir şey yok kardeşim.Sen ne yaparsan yap zararlı çıkarsın bu işte.Hiç başını belaya sokma.Çoğu öğrenci düşünüyor bunu bizde düşündükte sonra olacakları öğrenince korkudan vazgeçtik.Hiç uğraşma olan sana olur.
olacakları öğrenince derken ne kastettin kardeşim biraz açar mısın

jordanbelfort

Yeni üye
25 Haz 2015
19
0
Beyler hocalar anlayamaz ama sisteme giriş yapıldıgını artık notları ayarlayan hangi birimse onlar anlayabilir işte o zaman sıkıntı olur o kısım bu durumu nasıl anlar bu sistem nasıl çalışır mesele bu zaten

Spiridion

Yeni üye
27 Haz 2015
9
0
Bence de hiç girişme bu işlere. Bir tanıdığımın lisesinde öğrenci müdür yardımcısının şifresini girerken görüyor ve tüm notlarını düzeltiyor ( müdür yardımcısının böyle bir yetkisi varmış galiba, yanılış anlamadıysam) karne günü bi hoca bakıyor ben bu öğrenciyi bırakmıştım nasıl geçmiş diyor oradan tespit ediliyor. Galiba atılmıştı.

jordanbelfort

Yeni üye
25 Haz 2015
19
0
yaa bu lise ilkokul gibi bi durum değil ki hocalar notlarıma baksın hocalardan biri bile beni tanımıyor mesele sisteme giriş yapıldıgı anlasılmasın yeter siz farklı boyutlardasınız

filozofkopat

Uzman üye
22 Mar 2015
1,204
1
Kardeşim güzel kardeşim.Senin şu yapmak istediğin şey ne biliyormusun?
Resmi bir evrağı alıp yerine sahte bir evrak yerleştirmek demek.
Bunu sanalda yapmışsın devlet arşivlerinde yapmışsın aynı şey.
Bizde önceden diyoduk girelim e okula düzeltelim notlarımızı düşürelim devamsızlığımızı falan..
Sen devleti ne kadar ciddiye alırsın bilmem de şunu çok iyi bil
Sen ne kadar bu konularda bilgi sahibi olsan da ne kadar güvenli bir şekilde bu işi yapsan da
Devletin seni bulması 5 dakikadır.

faro55

Katılımcı Üye
11 Eyl 2012
451
1
Bunu yapmak gayet riskli ve yakalanırsan ceza alırsın.Aynı zamanda Türkiye'de okuduğunu varsayaraktan söylüyorum Türk sitelerini hacklemek,sızmak gibi konular THT de pek hoş karşılanmaz.

cd4x7

Üye
24 Haz 2015
90
0
ben yaptım o dediğini yakalanıyordum darkcometrat attım sistemin giriş yapıldığı bilgisayara ama yakalanıyordum hatta burada yakalanırmıyım ne olur diye konu açmıştım ve lise üniversite yemez aslında o da tehlikeliydi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.