Üniversite Tercihi

Yusufxakca

Yeni üye
17 Tem 2016
36
0
arkadaşlar sizce akdeniz üniversite bilgisayar programcılığı bölümü okunurmu
birazda bu bölümü seçme nedenimi yazayım bu 2. senem ilk sene hiç çalışmadım mezunayım kalayım bidahaki sene güzel bir bölüm kazanırım dedim yine hiç çalışmadım şimdi kendimi biliyorum mezuna kalsam yine çalışmayacam en azından sevdiğim bişeyle ilgili bir bölüme girersem çalısırım diye bu bölümü dusunuyorum ygs punaım iyi sayılar bütün sağlık bölümleri ve daha iyi üniler utuyor ama akdenizin iklimnin güzel olması doğasının güzel olması tercih nedenim önerilerinizi bekliyorum

harman1999

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
726
0
calısmadıgın halde bunu yaptıysan tebrıkler hocam ben kopek gıbı calıstım ygs ye 2 ay maxımum claıstım fakat bu tabıkı omrum boyunca ılk defa sayısala calısısım :D sımdı lys 255 bindeyim bende mezuna kalsammı dıye dusunuyorum kalırsam temel oldu yapabılırmıyım bılemıyorum aıle durumuda cok ıyı degıl fakat zorlarsam bı dersaneye gıdebılırım fakat bılmıyorum ıste neden yazdım bunları bılemıyorum aslında buraya fakat sızıde gorunce ıletmek ıstedım konuyla alakasız cevap attıgım ıcın ozur dılerım dılersenız sılebılırım yorumuda

yashar61

Üye
28 Haz 2015
176
0
bence git kardeş, yaşın geçiyor. (bende mezun oldum liseden daha yeni. lys'de hiç bişey yapamadım. zaten meslek mezunu olduğum için sayısal yok. ama mezuna kalacam, çalışıp yapıcam güveniyorum ve güç veriyorum kendime.) ama bence bilgisayar programcılığını 2 senede bitirmelisin yani. 2 senedir, bişey olmaz diye düşünme, kendi kendini geliştirirsin. Youtube'de videolar izlersin, eğitim setleri alırsın. Bence yaşında geçiyor zaten, git derim ben.

Yusufxakca

Yeni üye
17 Tem 2016
36
0
yoo önemli kalsın ben hiç ders çalışmadım ama araştırmayı çok seviyorum mesela sözel öğrencisiydim öğretmen zoruyla sözel okutuldum direk 10. sınıfta sırf sözelden kurtulmak için matematik ve geometriyi 90 yapıp 11. sınıfta eşit ağırlığa geçtim bence hiç bişey için geç değil aile durumun el verdiği sürece bence hazırlan ben bile bu bölümü okurken bi yandanda çalışıp hayalim olan tıpı kazanmaya çalışıcam artık 5 senemi olur 10 senemi olur alieme yük olmadıktan sonra 15 sene sonra kazansamda sorun değil benim için

harman1999

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
726
0
yoo önemli kalsın ben hiç ders çalışmadım ama araştırmayı çok seviyorum mesela sözel öğrencisiydim öğretmen zoruyla sözel okutuldum direk 10. sınıfta sırf sözelden kurtulmak için matematik ve geometriyi 90 yapıp 11. sınıfta eşit ağırlığa geçtim bence hiç bişey için geç değil aile durumun el verdiği sürece bence hazırlan ben bile bu bölümü okurken bi yandanda çalışıp hayalim olan tıpı kazanmaya çalışıcam artık 5 senemi olur 10 senemi olur alieme yük olmadıktan sonra 15 sene sonra kazansamda sorun değil benim için

şuanki puanıma gelen matematık bolumunu heba etme dıyor bızım aile onlar diyince benım de moralım bozuluyor aslında secıp daha yısını yapabılıcegımı bılıyor gıbıyım en kotu 240 bin barajını gecıp muhendıslıge gecıcegıme neredeyse kesın gozuyle bakıyorum fakat secmem uzerıne olusabılcek olumsuzluklar hayattan benı baya yıldırabılır bundanda korkuyorum dıyorum gıdıyım su mat bolumune 4 sene kafam rahat okuyum onada zor dıyorlar gercide sonrada bi dersanede hoca olarak baslıyım da ıste bılemıyorum neyse senın konun guncellenmıs olsun bu arada

Yusufxakca

Yeni üye
17 Tem 2016
36
0
bende senin gibi düşündüm bir ara hacettepe kimya bölümü tutuyor gideyim en kötü hocalık yaparım diyorum ama sonradan fark ettim benim hayalim farklı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.