Üniversite yardım...

Caylaklarefendisi

Yeni üye
22 May 2016
13
0
Arkadaşlar bu 2 yıllık okuduğum myo'da ilk dönem sadece 0,85 ortalama yaptım tabi okula belirli sebeplerden dolayı gidemedim aynı şekilde ikinci dönem içinde geçerli hiç gitmedim ve şuan 0.50 gibi bi ortalamam var sizce ne yapmalıyım devam edersem önümüzdeki sene yeniden başlarmıyım? ayrıca bırakırsamda bi kurs açmayı düşünüyorum şimdiden teşekkürler...

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Dostum gitmediğin dönemler yanar..
Bitirebilirim diyorsan git okulunu bitir.
Derslerden kaldıysan hepsi alttan oluyor galiba..Tümünü vermek zorundasın :)
Sınıfta kalma yok ama o derslerin hepsini seneye vermek zorundasın..
Ama devamsızlıktan kaldıysan.. ki sen gitmemişsin.Mecbur o derslere girmek zorundasın.
Sadece derslerden kalsan sınavlarına girerdin ama şimdi o derslerede girmek zorundasın...

Devam edeyim mi diye sorarsan devam et..Okulu bitirmeye bak.

Caylaklarefendisi

Yeni üye
22 May 2016
13
0
Dostum gitmediğin dönemler yanar..
Bitirebilirim diyorsan git okulunu bitir.
Derslerden kaldıysan hepsi alttan oluyor galiba..Tümünü vermek zorundasın :)
Sınıfta kalma yok ama o derslerin hepsini seneye vermek zorundasın..
Ama devamsızlıktan kaldıysan.. ki sen gitmemişsin.Mecbur o derslere girmek zorundasın.
Sadece derslerden kalsan sınavlarına girerdin ama şimdi o derslerede girmek zorundasın...

Devam edeyim mi diye sorarsan devam et..Okulu bitirmeye bak.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.