Üniversiteye gitmeden önce valiz?

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
Üniversite başlıyor. Mersin Üniversitesi. (Ordan varsa iletişime geçebilir :) )

Bir çoğunuz bu yollardan geçtii :)

Her neyse yolculuk var işte.. Valiz hazırlarken bir şey unutmak istemiyorum..

Şunu, bunu unutma diyebileceğiniz ne var?

Çakma Madara'

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
350
0
Önceden birikmiş paran varsa üniversitede çok işine yarayacak başka da unutma diyebileceğim birşey yok standart şeyleri alman yeterli gerisini oradan temin edebilirsin. Öğrenci evine mi çıkıyorsun ?

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
OK Lets iş görür ;)

Aldım 5-6 tane. Kullanırım umarım! :)

Sayın cumhurbaşkanımızın emriyle üretilen 3 Lets ten biri delik haberiniz olaun :)

Bitanecik cumhurbaşkanımız ya(!) <3
Ben sırf +3 çocuk olsun diye Bim'den kalitesiz alıyorum.

"...Erdoğan burada da 'en az üç çocuk' çağrısını yineleyerek, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi."

(Kendi çocuklarının kaç çocuğu varda üstü kapalı (aslında açık) 3 çocuktan az yapmak ihanettir diyor anlayamıyor insan)

Neyse sohbet etmeyelim en iyisi. Uzun süredir sitede yokum. Yasaktı diye hatırlıyorum :)

GeneralTemas

Uzman üye
5 Tem 2015
1,050
0
İstanbul
Yarbay'ım bu forumun bir amacı var dediğin şeyden 100 tane internette hazır döküman var.
bu forum bilgisayar teknoloji hack ve diğer belli başlı şeyler içindir lütfen forumun akışını değiştirmeyelim

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Aldım 5-6 tane. Kullanırım umarım! :)

Bitanecik cumhurbaşkanımız ya(!) <3
Ben sırf +3 çocuk olsun diye Bim'den kalitesiz alıyorum.

"...Erdoğan burada da 'en az üç çocuk' çağrısını yineleyerek, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi."

(Kendi çocuklarının kaç çocuğu varda üstü kapalı (aslında açık) 3 çocuktan az yapmak ihanettir diyor anlayamıyor insan)

Neyse sohbet etmeyelim en iyisi. Uzun süredir sitede yokum. Yasaktı diye hatırlıyorum :)

Bro +dan doğuda 6 7 çocuk var sayıları artarsa millet vekilleride artıcak buda var 3 çocuk şart

Ayrıyaten mersinin mevsini iyice araştır salep vb şeyler kışın güzel gider .

Son düzenleme:

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Yarbay'ım bu forumun bir amacı var dediğin şeyden 100 tane internette hazır döküman var.
bu forum bilgisayar teknoloji hack ve diğer belli başlı şeyler içindir lütfen forumun akışını değiştirmeyelim

Hmm bu dediğinize göre off topicin , eğlence geyik kısmının, oyun bölümlerinin vs vs kaldırılması gerekir. Yardım merkezine bence bu tarz konular açılmasında bir problem yok . "Forum" üyeleri üni.ye gideceklerinde yardım almak istediklerinde tabii ki ilk önce buraya başvurmalarında bir problem görmüyorum ben. Sonuçta burası da bir forum ve belli başlı forum yapısını içerisinde bulunduruyor.

Arkadaşın sorusuna gelecek olursak, ilaçlardan bahsedilmiş en önemlisi o aslında. Onun dışında yastık yorgan vs ***ürme gittiğin yerde alman daha rahat olur. Ben yurtta kalacağım zaman ***ürmüştüm açıkçası pişman oldum orada vermişlerdi.

Bardak vs bu tarz şeyleri aslında gittiğiniz yerden alıyorsunuz. ***ürmek çokta önemli değil temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak eşyaları ***ürmeniz yeterli olacaktır.

Işıktan çok rahasız olan biri iseniz, bir kaç kişi bir arada kalacaksanız, göz bandı vs almanızı tavsiye ederim. Telefon kulaklığınızı şarj aleti varsa banka kartları vs unutmayın. Aslında ne ***ürmeliyimden ziyade ünide ilk zamanlarda yapma(ma)nız gerekenlerle ilgili tavsiye isteseydiniz daha fazla şey söylenebilirdi :)

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
Hmm bu dediğinize göre off topicin , eğlence geyik kısmının, oyun bölümlerinin vs vs kaldırılması gerekir. Yardım merkezine bence bu tarz konular açılmasında bir problem yok . "Forum" üyeleri üni.ye gideceklerinde yardım almak istediklerinde tabii ki ilk önce buraya başvurmalarında bir problem görmüyorum ben. Sonuçta burası da bir forum ve belli başlı forum yapısını içerisinde bulunduruyor.

Arkadaşın sorusuna gelecek olursak, ilaçlardan bahsedilmiş en önemlisi o aslında. Onun dışında yastık yorgan vs ***ürme gittiğin yerde alman daha rahat olur. Ben yurtta kalacağım zaman ***ürmüştüm açıkçası pişman oldum orada vermişlerdi.

Bardak vs bu tarz şeyleri aslında gittiğiniz yerden alıyorsunuz. ***ürmek çokta önemli değil temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak eşyaları ***ürmeniz yeterli olacaktır.

Işıktan çok rahasız olan biri iseniz, bir kaç kişi bir arada kalacaksanız, göz bandı vs almanızı tavsiye ederim. Telefon kulaklığınızı şarj aleti varsa banka kartları vs unutmayın. Aslında ne ***ürmeliyimden ziyade ünide ilk zamanlarda yapma(ma)nız gerekenlerle ilgili tavsiye isteseydiniz daha fazla şey söylenebilirdi :)

Teşekkür ederim cevap için :)

İlaç kullanmıyorum. Pek hastalanmam zaten.

Tek kalacağım için sorun yaşamam heralde.
Geçen gün özel arabayla giderek bütün eşyaları aldım. Bardak tabak falan her şey hazır. Yataklar falan hazır :)

Tavsiyeleri alabilirim :)

Hellios

Katılımcı Üye
22 Mar 2015
366
0
balıkesir
dostum gitmeden yada gidince bir grip aşısı ol derim hele soğuk bir yere gidince sıkıntı çıkmasın.İlaç almamazlık yapma ağrı kesicidir mide hapıdır falan al yanında dursun sonra sıkıntı olur sen kullanmazsan illa birinin ihtiyacı olur bir şekilde yarar yani o birde mesela ben mühendislik okuduğumdan t.resim çantası falan lazım oldu ilk sene eğer bölümünde böyle ihtiyaçların falan varsa üst sınıflardan daha ucuza alırsın daha aklıma gelince yazarım kolay gele

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.