UnpackMe .NET

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
HHlFPl.png

AntiTamperi kaldırdıktan sonra debug etmem yetti. Bu arada full ayarlarda değildi sanırsam delegate falan göremedim çok zorlamadı o yüzden.

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Evet hocam full ayar yapmamıştım.

İşlerimi halledeyim haftasonuna doğru buna bir deobfuscator yazabilirim belki.Tam unpack etmedim çünkü şuanda sadece sizeOf'ları replace ettim. Matematiksel işlemler için yazdığım toolum tam çalışmadı bunda method yapılarını bozdu bakacağım hepsine.

Son düzenleme:

Xpronas

Yeni üye
6 Haz 2019
5
0
Valla hocam yapan olursa bi siz yaparsınız onu da herhalde. De4dot ya da hazır toollar kullanınca exe bozuluyor ve bir sürü delegate oluyor full ayarlarda.

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Valla hocam yapan olursa bi siz yaparsınız onu da herhalde. De4dot ya da hazır toollar kullanınca exe bozuluyor ve bir sürü delegate oluyor full ayarlarda.

Full ayarlarda zaten bütün sorun antitamper ve delegatelerde antitamperi delegatelere zarar vermeden bir şekilde kaldırsak gerisi gelir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.