UnpackME3 / En Güçlü .Net Koruması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Aslında bu iyiydi (diğerlerinden) antitamper değişikti bunda o biraz zorlayabilir birde tam olarak deobfuscate edilmesi için bir şeyler yazılması gerek olduğundan bu iyiydi diyebiliriz..

kral bu koruma 10 günde bir geliştiriliyor ve ufak tefek geliştirmeler değil dev geliştirmeler ve bu max settings değil ben neden iş görmez dediysem xd

Javabex

Üye
29 Eki 2018
223
0
Ozaman söyle bakalım hangi uygulama ile kırdın o kadar ustasın o kadar hard crackersin. En son Rexy kardeşim dnspy ile değişik bir yoldan sadece şifreyi öğrendi unpack edemeden.

kardeş sen ileri zekalımısın ? rexy dediğin herif tanrımı ne ? ve onuda gördüm sadece uğraşmadı ..
usta kraker dediğin 2-3 kişi tanıyorsun o kadar gözün 2-3 kişiyi görüyor zaten onlarıda tam göremiyorsun , vmprotect eklemişsin packere ellemeden bile şifre bulunur , net koruma eklemişsin .net oldugu için her türlü kırılır neyini anlamıyorsun artık ? packer yerne kodlarla şifreleri şifrele yeterki şu packerden başka şeyler yap aklın kesmiyor kabullenemiyorsun artık anla herkes uyardı insanın hayaıtnda ufak bir değişiklik olur ?

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
kardeş sen ileri zekalımısın ? rexy dediğin herif tanrımı ne ? ve onuda gördüm sadece uğraşmadı ..
usta kraker dediğin 2-3 kişi tanıyorsun o kadar gözün 2-3 kişiyi görüyor zaten onlarıda tam göremiyorsun , vmprotect eklemişsin packere ellemeden bile şifre bulunur , net koruma eklemişsin .net oldugu için her türlü kırılır neyini anlamıyorsun artık ? packer yerne kodlarla şifreleri şifrele yeterki şu packerden başka şeyler yap aklın kesmiyor kabullenemiyorsun artık anla herkes uyardı insanın hayaıtnda ufak bir değişiklik olur ?

Rexy dediğim herif memoryhackers'de reverser ve çoğu programı kırdı değiştirdi bize sundu örnek GosExternal yada vs vs. Ve sen neden araya giriyorsun kırdıysan kırdım de boş yapma adam ollydbg ve x64dbg ile şifreyi bulmuş ve tekrarlıyorum her yere burnunu sokma.

IDEATHI

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
998
0
Şanlıurfa
1.si sen unpack edin dememişsin , sadece cracklayın demişsin . Adamda cracklamış .
2. Ne olursa olsun anlayan biri .Net bir dili cracklayabilir , zamanı olsa unpackde edebilir .
3.sü ithamlarına dikkat et , burada böyle şeylere müsamaha gösterilmez .

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
1.si sen unpack edin dememişsin , sadece cracklayın demişsin . Adamda cracklamış .
2. Ne olursa olsun anlayan biri .Net bir dili cracklayabilir , zamanı olsa unpackde edebilir .
3.sü ithamlarına dikkat et , burada böyle şeylere müsamaha gösterilmez .

herşeyi g*tünden anlıyan arkadaşım uyarı için tşkrler artık uzatmayın

Javabex

Üye
29 Eki 2018
223
0
Rexy dediğim herif memoryhackers'de reverser ve çoğu programı kırdı değiştirdi bize sundu örnek GosExternal yada vs vs. Ve sen neden araya giriyorsun kırdıysan kırdım de boş yapma adam ollydbg ve x64dbg ile şifreyi bulmuş ve tekrarlıyorum her yere burnunu sokma.

banamı tanıtıyorsun herifi ? dQ:Wd lan o kırdıkları her programın kırılışını görsen dalga geçersin , gosu kırdı diye allahmı oldu sakat çocuk :D nedenmi araya giriyorum ileri zekalı birisi olmandan salak salak yorumlar yapıp milleti bunaltmandan ve herkesin uyarısını alıp hala o olmayan nohut kadar şeyi kullanmaya çalışmandan dolayı araya giriyorum okey ? ve bulmuşmu bulmuş ?
ve bana burnunu sokma deme yoksa başka :siritan3 :siritan3 :siritan3 :siritan3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.