Upload Açığı ile Site Hackleyin! #Logictee

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
0wZgK9H.png

[FONT="Century Gothic[SIZE="3 [URL="https://tik.lat/CA9oF"] Tıkla Gir.[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]​

[FONT="Century Gothic

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,332
22
setxkbmap tr
Çok Güzel Bir Konu Olmuş Fakat Kullanıcak Arkadaşlara Bir Dikkat Notu Vermek İstiyorum,​

"Upload Açığı İle Zone Alıp Konu Paylaşmak Yasak. "Resim Ve Yazı Dahil". Ancak Shell Atıp Siteyi Komple Düşürürseniz Zone Alınız."

Kaynak: Kaldırılan Bir Çok Konum Ve -Veteran7

Son düzenleme:

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Çok Güzel Bir Konu Olmuş Fakat Kullanıcak Arkadaşlara Bir Dikkat Notu Vermek İstiyorum,​

"Upload Açığı İle Zone Alıp Konu Paylaşmak Yasak. "Resim Ve Yazı Dahil". Ancak Shell Atıp Siteyi Komple Düşürürseniz Zone Alınız."

Kaynak: Kaldırılan Bir Çok Konum Ve -Veteran7
Biliyorum fakat bunu arkadaş çevrelerine paylaşmak isteyenler için çok yararlı :)

Azurianlight

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
831
1
21
Bu konu hep yaziliyor ve bence gerekli sabit olmali derim ama hocalarimiz daha iyi bilir. Eline saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.