Usb belleğe veya başka bir şeye dosya kopyalanmıyor

CeRKeZ YnS

Katılımcı Üye
31 Eki 2012
753
0
Evden
Arkadaşlar ben telefondan veya usb bellekten bilgisayarıma dosya kopyalayabiliyorum ama bilgisayardan telefona veya usb belleğe dosya kopyalayamıyorum sizce problem nedir? Kafayı yiyicem lütfen yardım edin format attım çare yok hala.

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
o zmn sen bi bilgisayarcıya gidiver o bi bakacak bide sen bilgisayara format attınmı ? atmadıysan hemen bi at

Burası yardım merkezi, sil baştan merkezi değil, bunu aklınzın bir köşesine artık yerleştirin her sorunda format atılmaz.

Arkadaşım sorununa gelicek olursak;
-USB belleğinde yeterli hafıza varmı ?
-USB belleğini biçimlendirmeyi denedin mi ? (farklı yazılım hataları yüzünden diske yazma engellenmiş olabilir. )
-USB belleğinin kapasitesi kopyalamak istediğin dosyanın boyutuna uygun mu ?
-Kopyalamak istediğinde hangi hatayı alıyorsun ?

CeRKeZ YnS

Katılımcı Üye
31 Eki 2012
753
0
Evden
Burası yardım merkezi, sil baştan merkezi değil, bunu aklınzın bir köşesine artık yerleştirin her sorunda format atılmaz.

Arkadaşım sorununa gelicek olursak;
-USB belleğinde yeterli hafıza varmı ?
-USB belleğini biçimlendirmeyi denedin mi ? (farklı yazılım hataları yüzünden diske yazma engellenmiş olabilir. )
-USB belleğinin kapasitesi kopyalamak istediğin dosyanın boyutuna uygun mu ?
-Kopyalamak istediğinde hangi hatayı alıyorsun ?

-yeterli hafıza fazla fazla var
-denedim biçimlendirmeyi
-uygun
-hata vermiyo donuyo 1 gün bile bekledim hep aynı bazen de 1 saat sonra kopyalanamıyor diyo

ayrıca sadece usb değil hiç bir şeye atamıyorum telefona falan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.