Donanım Usb Bellek Bilgisayarımda Gözükmüyor

djsoner8

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
747
0
lqNpDB.png

oXNp5Q.png

Yeni usb bellek aldım ancak takınca bilgisayarımda gözükmüyor nasıl çözebilirim sorunu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Aşağıdaki videolara bakabilirsiniz;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=rhoqBY0nzQs[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=G_hNLuQT9ew[/ame]

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar, USB`yi bilgisayara takın ve aygıt yöneticisinden donanımı kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Bilgisayar açıldığı zaman tekrar takmayı deneyin. Kendisi driver yüklemesini yapacaktır.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,406
Bilgisayarınızdaki port bozulmuş olabilir başka portunuz varsa onu deneyin eğer yoksa başka bir bilgisayarda deneyin yine algilamassa USB de bir sorun vardır

djsoner8

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
747
0
Diğer usb giriş yerine tak

Taktım yine aynı.Bide sadece yeni aldığım usb de böyle yaptı.Başka usb bellekleri açıyor.

Hocam usb belleğiniz boş olabilir, bu durumda belleğin chipsetini öğrenip uygun programla kodlatmanız gerekir.

Hocam yeni aldım.Disk yönetiminde bellek gözüküyor ama 0 olarak gözüküyor boyutu falan gözükmüyor.USB Boş olduğu içinmidir.

Flash ya da flash girişi yeri bozuk olabilir

Yok başka usb bellekleri açıyor

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,715
Dostum aygıt yöneticisinden donanımı kaldırın pc yeniden başlatın yeniden usb yi takın düzelir muhtemelen. Düzelmez ise usb sorun olabilir aldığınız zamandan çok geçmediyse değiştirin derim.

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Eğer ki portların ve USB belleğin sorunsuz çalıştığından eminseniz AOMEI partition assistant programını yükleyiniz büyük ihtimal program USB belleğinizi tanıyacaktır ardından biçimlendirip tekrar isimlendirme aşamasını geçtiğinizde USB belleğinizi tekrar kullanabilirsiniz.

djsoner8

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
747
0
Merhaba,
Eğer ki portların ve USB belleğin sorunsuz çalıştığından eminseniz AOMEI partition assistant programını yükleyiniz büyük ihtimal program USB belleğinizi tanıyacaktır ardından biçimlendirip tekrar isimlendirme aşamasını geçtiğinizde USB belleğinizi tekrar kullanabilirsiniz.

Uyarı geliyor flashı takınca ama gözükmüyor anlamadım

Dostum aygıt yöneticisinden donanımı kaldırın pc yeniden başlatın yeniden usb yi takın düzelir muhtemelen. Düzelmez ise usb sorun olabilir aldığınız zamandan çok geçmediyse değiştirin derim.

Yüksek bir ihtimal usb de sorun var.Dediğini yaptım olmadı.Saolasın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.