USB dosyaları kısayola çeviriyor ne yapmalıyım?

Sbab

Üye
15 Mar 2018
163
0
TURKİYE
Merhaba usb ye herhangi bir zip,belge,metin belgesi vs atsam hemen kısayola çeviriyor.İki usb üzerinde denedim ikisindede öyle oldu çözümü nedir

Moderatör tarafında düzenlendi:
17 Tem 2014
58
0
Cevap: Usb Dosyalarımı Kısayola Çeviriyor

Merhaba,

Kopyalamak istediğiniz dosyaya sağ tıklayın > gönder > USB Flash sürücünüz

bu şekilde dosyanın kopyasını usb belleğinizin ana dizinine aktarabilirsiniz.

lllroselll

Katılımcı Üye
10 Nis 2020
848
92
Abu Dubai

Merhaba

Bilgisayarınıza Virüs Bulaşma İhtimali Olabilir. Genelde Böyle Sorunlar Virüsler Yüzünden Ortaya Cıkar

AntiVirüs Taraması Yapınız Advantec SystemCare İle Bilgisayarınızı Düzeltiniz :))

İyi Forumlar...

Sbab

Üye
15 Mar 2018
163
0
TURKİYE

Merhaba

Bilgisayarınıza Virüs Bulaşma İhtimali Olabilir. Genelde Böyle Sorunlar Virüsler Yüzünden Ortaya Cıkar

AntiVirüs Taraması Yapınız Advantec SystemCare İle Bilgisayarınızı Düzeltiniz :))

İyi Forumlar...

Selamlar yine ben dediğinizi indirirken hata verdi galiba virüs sağlam pc'm çöp olduğu için sorun yok ama usb lerden kurtulmam gerekiyor sanırım ??

lllroselll

Katılımcı Üye
10 Nis 2020
848
92
Abu Dubai

Selamlar yine ben dediğinizi indirirken hata verdi galiba virüs sağlam pc'm çöp olduğu için sorun yok ama usb lerden kurtulmam gerekiyor sanırım ??

Usblerede Bulaştıgı İçin Bilgisayara Format Atıp Sonradan Yeniden Usbleri Takmayınız Usbleri Güzel Bir Şekilde Temizleyiniz. :))

İyi Forumlar...

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

Güvenli moda girin, Registry'de bilmediğiniz bi'şey varsa kaldırın.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run

veya
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run yerinde bulunur.
Böyle kalkmazsa bi' antivirüs yükleyin. Bu arada USB içindekileri açmayın, kendisini kopyalamış olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.