Network USB>Ethernet Dönüştürücü

Muhammed1626

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,128
5
Los Angeles
Merhaba arkadaşlar honor magicbook x14 cihazımda geforce now üzerinden oyun oynuyorum tek yaşadığım sıkıntı internet başka bir sorun yok oyunlar çok akıcı çalışıyor bu konuda nvidia'yı tebrik ederim, daha sağlam bir internet bağlantısı için cihazımda ethernet girişi olmadığı için usb>ethernet dönüştürücü aldım ve kullanmaya başladım ardından büyük bir hayal kırıklığı yaşadım internet bağlantısının hızlı ve güçlü olmasını beklerken wifi 5g bağlantısından daha berbat bir sonuç verdi oyunda görüntüde karıncalanma ve piksel kayıpları arttı geforce yazılımı sürekli istikrarsız bağlantı uyarısı vermeye başladı bende aparatı çıkarttım ve wifi üzerinden daha az sorunlu şekilde devam ettim kablolu bağlantının wifi den daha kötü performans vermesinin sebebi nedir elimdeki laptop yeni nesil 2 usb jac ve şarj girişi mevcut ben donanım ve ağ konusundan anlamadığım için yardımınızı istedim kablolu bağlantımı nasıl iyileştirebilirim, saygı ve sevgilerim ile.

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
795
4
301
Matrix
Merhaba arkadaşlar honor magicbook x14 cihazımda geforce now üzerinden oyun oynuyorum tek yaşadığım sıkıntı internet başka bir sorun yok oyunlar çok akıcı çalışıyor bu konuda nvidia'yı tebrik ederim, daha sağlam bir internet bağlantısı için cihazımda ethernet girişi olmadığı için usb>ethernet dönüştürücü aldım ve kullanmaya başladım ardından büyük bir hayal kırıklığı yaşadım internet bağlantısının hızlı ve güçlü olmasını beklerken wifi 5g bağlantısından daha berbat bir sonuç verdi oyunda görüntüde karıncalanma ve piksel kayıpları arttı geforce yazılımı sürekli istikrarsız bağlantı uyarısı vermeye başladı bende aparatı çıkarttım ve wifi üzerinden daha az sorunlu şekilde devam ettim kablolu bağlantının wifi den daha kötü performans vermesinin sebebi nedir elimdeki laptop yeni nesil 2 usb jac ve şarj girişi mevcut ben donanım ve ağ konusundan anlamadığım için yardımınızı istedim kablolu bağlantımı nasıl iyileştirebilirim, saygı ve sevgilerim ile.
Pek bilgim yok "bu konuda" ama sanırım bilgisayarınız yeni nesil olduğu için uyumlu değildir. belki.
Yanlışım varsa diğer arkadaşlar bunu belirtebilir cevabımın kesin garantili olduğunu belirtmiyorum.

Asterixs

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
503
4
263
O'nun kalbine giden yolda.
Merhaba wifi hızını arttırmak için buna göz atabilirsin link

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
İhtimal USB2.0 ethernet dönüştürücü aldın. Yeni nesilleri, yani USB 3.0 dönüştürücüler gayet hızlı, bende bir tane var, 25 dolara almıştım. 5gbps destekliyor, 5ghz wifi ağlarından bile neredeyse 4 kat daha hızlı olacaktır.

Muhammed1626

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,128
5
Los Angeles
Merhaba wifi hızını arttırmak için buna göz atabilirsin link
Hocam link açılmıyor kontrol edermisin
İhtimal USB2.0 ethernet dönüştürücü aldın. Yeni nesilleri, yani USB 3.0 dönüştürücüler gayet hızlı, bende bir tane var, 25 dolara almıştım. 5gbps destekliyor, 5ghz wifi ağlarından bile neredeyse 4 kat daha hızlı olacaktır.
Markanın bir önemi varmı abi mümkünse link bırakırmısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.