Usb İle İnternet Paylaşımı Sorunu

FaTaLS

Üye
18 Eki 2020
166
4
MERHABA usb ile internet paylaşımı yaparken 2ej5t3x.PNG böyle bir sorun ile karşılaşıyorum ama bazen 5 dk geçince bağlanıyor veya hiç bağlanmıyor sebebi nedir acaba

ayrıyeten başka telden deniyorum usb ile paylaşa basıyorum tık yok bağlanmıyor

Tobin Bell

Üye
4 Tem 2021
76
35
32
New York
Modemi sıfırla yazılımsal arıza olabilir .
Altyapı çalışması olabilir mahallende .

Bilgisayarın İP Almıyordur .

Bu ekrandaki ayarları yap ve bir daha dene.

Buraya nasıl ulaşırsın ;
>>DENETİM MASASI >> AĞ üzerine Sağ Tık ÖZELLİKLER >> BAĞDAŞTIRICI AYARLARINI DEĞİŞTİR >> Yerel Ağ Bağlantısı Üzerine Sağ tık Özellikler >> İnternet Protokol Özellikleri Sürüm 4 >> Ulaştın

Hala çalışmaz ise Tikleri kaldır ve otomatiğe al çıkış yap oradan.
Sadece ip adresi son 2 rakam 255.255 e kadar seçilebilir . Ağ geçidi modemin arayüzüne eriştiğin ip numarası olmalıdır .
Kablonu kontrol et ezik bi yeri varmı veya içinde kopuk bir kablo varmı girişinde . Biraz oynat ucunu düzeliyormu düzelmiyormu . Ezik çıkık bi yer var ise mesajımı yanıtla sana özelden nasıl ek yapabileceğini anlatiyim .

Birebir yardımcı olabilsem çözücem fakat telegram erişimim yok şu sıralar .

FaTaLS

Üye
18 Eki 2020
166
4
Modemi sıfırla yazılımsal arıza olabilir .
Altyapı çalışması olabilir mahallende .

Bilgisayarın İP Almıyordur .

Bu ekrandaki ayarları yap ve bir daha dene.

Buraya nasıl ulaşırsın ;
>>DENETİM MASASI >> AĞ üzerine Sağ Tık ÖZELLİKLER >> BAĞDAŞTIRICI AYARLARINI DEĞİŞTİR >> Yerel Ağ Bağlantısı Üzerine Sağ tık Özellikler >> İnternet Protokol Özellikleri Sürüm 4 >> Ulaştın

Hala çalışmaz ise Tikleri kaldır ve otomatiğe al çıkış yap oradan.
Sadece ip adresi son 2 rakam 255.255 e kadar seçilebilir . Ağ geçidi modemin arayüzüne eriştiğin ip numarası olmalıdır .
Kablonu kontrol et ezik bi yeri varmı veya içinde kopuk bir kablo varmı girişinde . Biraz oynat ucunu düzeliyormu düzelmiyormu . Ezik çıkık bi yer var ise mesajımı yanıtla sana özelden nasıl ek yapabileceğini anlatiyim .

Birebir yardımcı olabilsem çözücem fakat telegram erişimim yok şu sıralar .
şöyle söyliyim şuan internet var ama bazen aradan 5 10 dk geçiyor attığım resimdeki gibi oluyor
ayrıyeten lxtzoq8.PNG burda ıpv6 ağ erişmi yok diyor bundan kaynaklanabilirmi

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Merhaba, farklı USB kablo ile denemediyseniz deneyebilirsiniz denediniz yine sorun olduysa farklı bilgisayarda deneyip sorunun kaynağını tespit edebilirsiniz.🙂

Kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.