Usb portları cihazı görmüyor

HackerPan

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
435
0
Türkiye
Ben Windows 10 kullanıyordum hiçbir sıkıntı yoktu (usb port açısından).
Sonra Windows 7'ye geçtim ve usb olarak taktığım bazı şeyleri algılamamaya başladı

Usb olarak gamepad takıyorum giriş sesi geliyor fakat cihaz görünmüyor başka bir porta takıyorum hem ses hem cihaz geliyor bir diğer porta takıyorum ses bile gelmiyor.

Bu neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

h2k2n

Uzman üye
30 Ağu 2007
1,002
2
Pentagon
Ben Windows 10 kullanıyordum hiçbir sıkıntı yoktu (usb port açısından).
Sonra Windows 7'ye geçtim ve usb olarak taktığım bazı şeyleri algılamamaya başladı

Usb olarak gamepad takıyorum giriş sesi geliyor fakat cihaz görünmüyor başka bir porta takıyorum hem ses hem cihaz geliyor bir diğer porta takıyorum ses bile gelmiyor.

Bu neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

anakartının usb driverini yükle düzelir

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
Merhaba Sayın üyemiz Microsoft şirketi windows 8 den itibaren sürücüleri otamatik yüklüyor ancak windows 7 de manuel olarak yapmanız gerekiyor bu işlemi drvierlerı bulup indirmek için şu video sizer yardımcı olacaktır:

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=SOjHfgGzmyo"]https://www.youtube.com/watch?v=SOjHfgGzmyo[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.