GNU/Linux USB`siz DVD`siz Kali Linux Install

iNestle

Üye
5 Nis 2019
53
0
Şamaxı
Merhaba. Ben herhangi çıkarılabilir disk olmadan kali linuxu boot yapmak değil , direkt Windowsu silip Kali kurmak gibi öyle düşünün
ben bunu nasıl yapa bilirim? UNetBootin programı ile değil! o boot yapıyor. linux kurulum ekranı gelsin onu istiyorum

İntel Pentium B960 2.20GHz
4 GB Ram DDR3
İntel HD Graphics
Samsung HM321HI 300GB

sistemim yeterlimi kali linuxa başlamak istiyorum

13 Ocak 2019
241
1
root$
Sorumu neden siliyorsunuz? Düzgünce sordum neden böyle bir şey istediğini, şahsen flash bellek kullanmamak için direnmesinin sebebini merak ettim. Onun dışında adam bootsuz kali kurulumuna girmek istiyor, kimse Network Boot kullanabileceğini söylememiş. BIOS Ayarlarından İnternet üzerinden boot seçeneğini açıp ağ üzerinden iso dosyasıyla kurulum yapabilir.
Yorumlarımı boşa ihbar etmeyiniz.

Sorumu neden siliyorsunuz? Düzgünce sordum neden böyle bir şey istediğini, şahsen flash bellek kullanmamak için direnmesinin sebebini merak ettim. Onun dışında adam bootsuz kali kurulumuna girmek istiyor, kimse Network Boot kullanabileceğini söylememiş. BIOS Ayarlarından İnternet üzerinden boot seçeneğini açıp ağ üzerinden iso dosyasıyla kurulum yapabilir.
Yorumlarımı boşa ihbar etmeyiniz.

ve

Merhabalar ımage denen şey kaliyi hazır kurulu olarak sunar size indirip wm mareden yeni sistem oluştururken ımageyi seçip ordan hazır bi şekilde kullanabilirsiniz
wm mare değil VMware, ve adam demiş ki Windows'u silmek istiyorum, VMWare Windows'u mu siliyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:

iNestle

Üye
5 Nis 2019
53
0
Şamaxı
Flash Belleğe Linux Kurabilirsin.
usb`dan nasıl olduğunu biliyorum. usb`siz kurulum istiyorum

Merhabalar,

İnternette hazır kurulum dosyaları var bakabilirsiniz :)

Sisteminiz biraz yetersiz gibi duruyor ama kullanabilirsiniz taşır yani.
Windows`u silmek istiyorum. hazır kurulumsuz istiyorum

Flash Belleğe Linux Kurabilirsin.
konuda USB`siz DVD`siz yazıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
öyle bir şey yok. Önce flasha kali linuxu yazdıracaksınız ardından yükleme ekranında diski komple silip kali kuracaksınız. Artık windows yerine kali linux başlatılacak. ne aradığın veya ne yapmaya çalıştığın hakkında fikrim yok açıkçası

14 Mar 2017
176
0
salonu da mutfağa katalımmı kardeşim amacın nedir bi 8gb flash bellek 30 tl git al kur biçimlendir windowsun kurulu olduğu diski kur kaliyi daha nasıl bir fantezi bekliyorsun anlamadım ki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.