Sızma Testleri USB ve Android rat arıyorum.

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Hepinize Merhabalar arkadaşlar,
Uzunca bir süre sonra yeniden forumda döndüm ve birkaç tane sızma testi yapmaya karar verdim. Ama bir de ne göreyim, kullandığım tüm programlar outdated :D
O yüzden iki tür RAT'a ihtiyacım var:
1) USB üzerinden çalışan bir uygulama. Bilgisayara takıldığı andan itibaren bulduğu tüm resimleri içinde bir yerlere kaydedecek. Açıkcası bunu önceleri hiç denememiştim, şimdi aklıma takıldı da denemek istedim, hem mantığını anlamak istedim.
2) Çalışan Android RAT: SpyNote, Metasploit felan kullanıyordum önceler. Ama son android sürümlerinde devamlı alarm veriyorlar. O yüzden sıkıcı olmaya başladılar. Android 10 ve 11 ile uyumlu RAT var mı?

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
4
519
Righteous Side of Hell
Hepinize Merhabalar arkadaşlar,
Uzunca bir süre sonra yeniden forumda döndüm ve birkaç tane sızma testi yapmaya karar verdim. Ama bir de ne göreyim, kullandığım tüm programlar outdated :D
O yüzden iki tür RAT'a ihtiyacım var:
1) USB üzerinden çalışan bir uygulama. Bilgisayara takıldığı andan itibaren bulduğu tüm resimleri içinde bir yerlere kaydedecek. Açıkcası bunu önceleri hiç denememiştim, şimdi aklıma takıldı da denemek istedim, hem mantığını anlamak istedim.
2) Çalışan Android RAT: SpyNote, Metasploit felan kullanıyordum önceler. Ama son android sürümlerinde devamlı alarm veriyorlar. O yüzden sıkıcı olmaya başladılar. Android 10 ve 11 ile uyumlu RAT var mı?
Android rat konusunda bir fikrim yok ancak 1. dediğin şey rubber ducky olarak geçiyor. Digispark attiny 85'i araştır. Elimde bayadır var gerçekten işe yarıyor. Kullanışlı icat girmediğim bilgisayar kalmadı.

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Android rat konusunda bir fikrim yok ancak 1. dediğin şey rubber ducky olarak geçiyor. Digispark attiny 85'i araştır. Elimde bayadır var gerçekten işe yarıyor. Kullanışlı icat girmediğim bilgisayar kalmadı.
Teşekkürler, en kısa zamanda deneyeceğim. Aslında bu forumda önceleri çok aktiftim, şimdi aktiflik düşmüş. Başka forumlara bakmam gerekecek Android Rat için sanırsam. Şu Digispark uygulaması bilgisayar tarafından virüs olarak algılanıyor mu?

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
4
519
Righteous Side of Hell
Teşekkürler, en kısa zamanda deneyeceğim. Aslında bu forumda önceleri çok aktiftim, şimdi aktiflik düşmüş. Başka forumlara bakmam gerekecek Android Rat için sanırsam. Şu Digispark uygulaması bilgisayar tarafından virüs olarak algılanıyor mu?
Hayır kendisini klavye olarak tanıtıp yapıyor bütün işlemleri. Powershellden indirip çalıştırabilirsin dilediğin virüsü.

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Merhabalar

android için craxs veya herorata bakabilirsiniz.

İyi Forumlar
Merhabalar yeniden, arada hastalanmışım önce yeni yılınız kutlu olsun,

Herorat baya eski apk yaparsam play protecti geçmez gibi,
craxs rat ise ücretsiz bulamadım, adamlar 100 dolar gibi büyük bir maliyet istiyor, sanırsam son kullanıcıya hizmet veriyorlar, bana en azından server filan kendim ayarlayayım, apk merge edeyim bir şeyler lazım, öyle ratlar var ise çok güzel olur
Bir de, metasploit ile yapıp apk sign edersem play protecti geçmem mümkün mü? Samsungda knox izin vermez de en azından redmi cihazlarda felan geçebilir mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.