Usb'den baglantı sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BrsKrdnz

Katılımcı Üye
7 Tem 2010
268
0
113
Mars
s.a

arkadaşlar ben laptop'umu düşürdüm ethernet girişinin orası çatladı yani okumuyo ordan interneti. velhasıl ben de usb driveri yükledim usb ile baglanıyorum internete. ama acaip derecede kesinti sorunum var. facebook olsun msn olsun, kimseyle konusamıyorum

facebook'ta birine bişey yazıyorum mesela.. ya yazdıgım şey 5-6 defa gidiyo. ya da gitmiyo karşıdakini çevrimdışı gösteriyo. msnde de konusulmuyo. ileti gönderilemedi cart curt. valla bıktırdı artık. download yaparken bi sorun yok öyle iki dakikada bir hız düşüyo sonra düzeliyo.

acaba diyorum kabloda mı sorun var bilgisayarda mı sorun var bu sorun nerde ve ne yapmalıyım önerileriniz varsa paylasırsanız sevnirim.. :mad:

BrsKrdnz

Katılımcı Üye
7 Tem 2010
268
0
113
Mars
kablondada olabilir bilgisayarındada olabilir denemek için ucuz maliyetli olan cat6 kablosu al hazırları 1-2 tl felandır sorun aynıysa bilgisayardadır ..

cat6 cabuk bulurum elektrikçiyim :D de yani bazı siteleri araştırdım bilgisayar usb'leri unutuyomuymuş neymiş öyle bişey olabilirmiş. ben bide cFosSpeed programı kullanıyorum ondan mı diye baktım kaldırdım ama gene aynı ondan da değilmiş. bence sorun bilgisayarda ne yapabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.