Usb'den Format Atma ( Resimli Anlatım ) nefestoo

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Merhaba Arkadaşlar Şimdi Sizlere USB Flas Diskten Nasıl Format Atılacağını Göstercem.

Şimdi Vermiş Olduğum WintoFlash Proğramını İndirelim.

TIKLAYIN

1- Rardan Çıkardıktan Sonra Dosyayı Açıyoruz.

Kurduktan Sonra Resimde Belirtmiş Olduğum Komutları Yapalım.

2- Simgeye Çift Tıklayalım ve Nex Diyelim

3- Hedef Iso Kalıbını Ve Aktarcağımız Usb Sürücüsünü Seçelim.

Bu İşlemleri Yapmadan USB Drive'yi Seçmemiz Lazım. Normalde Seçili Ama İşi Garantiye Alalım =)

5 - 10 Dk İçinde Flash Diskiniz Format Diski Oldu Bile =)

Formata Başlamadan Biostan boot Seçeneklerinden 1. Yere USB' yi Seçiyoruz.

Bu Kadar =)

Kaçıncı Yüzyılda Yaşıyoruz. Ona Bakarsanız Hala Kaset Plak Satın Alan Var.
Reno Torus Arabaların Müzik Çaları Bile USB'Li =)

Şimdiden Hayırlı Olsun.
Emeğe Sayğı Açısından Sağ Alt Köşede Teşekkür Butonuna Basmanız Beni Mutlu Eder :yo

Moderatör tarafında düzenlendi:

divxci

Yeni üye
30 Haz 2009
8
0
Dediğin gibi yaptım fakat iso dosyasını gormedi. Daemon toolsla dvd yi calıstırıp hedef olarak sanal surucuyu gosterince oldu. Yapamayan olur diye yazayım dedim. Paylasımın için tesekkurler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.