GNU/Linux USB'den Linux Formatı Sırasında Hata!

Foint

Üye
15 Haz 2020
139
0
Bermuda
USB'den Linux Formatı Sırasında Hata! // Aynı İsimde Farklı Dosyalar

Bilgisayarımın DVD okuyucusu çalışmıyor, bende USB ile Parrot Home kurmak istedim. USB'ye yazdırdım Rufus ile. Formata başlarken DVD'de bir şey bulamadığını söyledi bende USB'yi çıkarttım taktım ve Removable Disk olarak tanıdı. Ancak içerisinde kurulum yapacağı dosyaların bulunmadığını söyledi.

USB'den başlatıyor ama USB'de olmadığını söylüyor. Nasıl düzeltirim?

Halihazırda herhangi bir sorun için sakladığım format dosyaları;

1-Windows 10 Pro
2-Windows 7 Pro
3-Windows 7 Ultimate
4-Parrot Sec.
5-Parrot Home
6-Kali 2018.4
7-Android x86

Acaba Parrot Sec. ile Parrot Home arasında kurulumda bir fark var mı?

EDİT: KURULUM SIRASINDA WİN32LOADER.İNİ DİYE BİR DOSYA BULUNAMADI DİYOR VE YAZDIRMADAN ÖNCE DE 3-4TANE DOSYA FARKLI BOYUTLARDA KOPYALANMIŞ AMA AYNI İSİMLER. Parrot'un kendi sitesinden indirdim? Neden böyle bir hata alıyorum?

Son düzenleme:

Nickzsche

Yeni üye
14 Tem 2020
38
0
Hollywood
USB den otomatik kurma kapalı sanırım,

Bilgisayar açılırken BOOT sekmesine gir,

Advanced BIOS Features =>Hard Disk Boot Priotry => Bu sekmede USB yi 1. sıraya al kaydet ve çık.

Otomatik olarak kurulum başlayacaktır.

Foint

Üye
15 Haz 2020
139
0
Bermuda
USB den otomatik kurma kapalı sanırım,

Bilgisayar açılırken BOOT sekmesine gir,

Advanced BIOS Features =>Hard Disk Boot Priotry => Bu sekmede USB yi 1. sıraya al kaydet ve çık.

Otomatik olarak kurulum başlayacaktır.

Yani USB'den formata başlayabiliyorum, hatta çok format da attım ama Parrot Home kurulumunda başarısız oldum Nickzsche

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.