Usbsiz Format Nasil Atarim

Altq3535

Üye
13 Eki 2012
119
0
İzmir
USB/DVD olmadan format atmak hiç sağlıklı değil. Tamamen sistemi sıfırlayamazsın eski işletim sisteminin üstüne yeni işletim sistemini kurarsın hepsi bu kadar. Sana tavsiyem uygun bir flash bellek bulup onunla format işini görmen.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
abdullah078
1 usb 2 dvd 3 hdd ye boot yaparak atarsın sıfır format en sağlıklısı benim görüşüm
4 recovery varsa orjinal onunla geri yükleme yaparsın 4 tane 8 gb lik dvd yada hdd bölümünde olur ayırırlar 30 gb kadar kendi orjinal recovery
5 acronis ile yedek alıp atarsın dvd yada usb belleğe boot ederek / paragon da oalbilir
6 sistem geri yükleme yapmanı tavsiye etmem belli bir gün hafta ay geri getiriyor
7 bilgisayar açııkken setup dosyası ile format atabilrsin onuda tavsiye etmem , var olna işletim sistemi üzerene yazıyor , pek sağlıklı olmuyor önermem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.