User Agents Otomatik ?

erdo62

Üye
1 Şub 2015
244
4
user agents programı yada eklentisi bilen varmı. Ama Tarayıcı bilgisini belli aralıklarla değiştirecek. Yada örneğin başlaya bastığımda bana farklı user agent verecek. Bu konu hakkında bilgisi olan varmıdır ?

Tcspy

Uzman üye
5 Eki 2019
1,038
1
103
TC
Yok işte onu bilmiyom 🙂 github da felanda baktımda karışık biraz yapamadım.
selenium kulanarak yapabilirsin ancak çok kod yazman gerekir ve vazgeçmemen gerek vistual studio indirecen falan ancak ben bunlarla uğraşamamam dersen chrome eklentilerini kulanabilirsin makro recoder ile tıklatabilirsin senin isteğin nedir biraz örnekler misin

erdo62

Üye
1 Şub 2015
244
4
Önceden c# merak salmışım ama laptop eski olduğu için programlar iyi çalışmıyor ondan uğraşmıyorum. Tr linkte kullanacam macro recorderle zor olur örneğin 500tane user agents var hepsine teker teker basacam çok uğraştırır. Benim için mesala chromu açıp kapattığımda kendi otomotik user agents atayacak yada bir buton olacak bastığımda değişecek. Öyle Bi program buldumda çalışmıyor. Bizimkide işsizlik işte 🙂🙂

Tcspy

Uzman üye
5 Eki 2019
1,038
1
103
TC
Önceden c# merak salmışım ama laptop eski olduğu için programlar iyi çalışmıyor ondan uğraşmıyorum. Tr linkte kullanacam macro recorderle zor olur örneğin 500tane user agents var hepsine teker teker basacam çok uğraştırır. Benim için mesala chromu açıp kapattığımda kendi otomotik user agents atayacak yada bir buton olacak bastığımda değişecek. Öyle Bi program buldumda çalışmıyor. Bizimkide işsizlik işte 🙂🙂
selenium için öyle çoklu pencereişi olmuyor bende bir çözüm bulmaya çalışıyorum istediğin programı yazmışım ancak 1 chrome açtığından programı 10 kere açıyorum linkleri proxyleri atıyorum arada bir chromeye göncelleme geliyor driveri güncellemen gerek fln basit içler zaten ancak 20 tane hesap aç 1 ne basınca botu ban yiyorsun ve captuhaya düşüyorsun captuhaya bişeyler yapamazsın çünkü ücretli geçiren servisler var

erdo62

Üye
1 Şub 2015
244
4
selenium için öyle çoklu pencereişi olmuyor bende bir çözüm bulmaya çalışıyorum istediğin programı yazmışım ancak 1 chrome açtığından programı 10 kere açıyorum linkleri proxyleri atıyorum arada bir chromeye göncelleme geliyor driveri güncellemen gerek fln basit içler zaten ancak 20 tane hesap aç 1 ne basınca botu ban yiyorsun ve captuhaya düşüyorsun captuhaya bişeyler yapamazsın çünkü ücretli geçiren servisler var
Captcha geçmek kolay. Ücretsiz program var onun için yardımınız için teşekkür ederim Bi yöntemini bulurum user agentsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.