Userli Beğeni Sitesi

TheTing

Üye
30 Kas 2011
140
0
Bana twitter ve instagramda kullanabileceğim beğeni paneli oluşturabilecek varmı .com lu site oluşturulucak en az beş bin useri olan

TheTing

Üye
30 Kas 2011
140
0
Paralı yapabilirim sana ama kullanıcıları sonradan sen bulursun ben sana 15 kişi falan eklerim sonra sen başkalarını bulursun. 0'dan yazacağım için.

kardeşim scripti filan ben hallediyorum herşeyi yapıyorum zaten user sıkıntı useri tek yapsan yine tamam

Böle Bişi İmkansız Kendin Kasman Lazım .. :trl

nasıl olduğunu biri açıklasa yapıcam da bulamadım bi haftadır araştırıyorum

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Bu tip uygulamaları kendiniz basit bir şekilde yapabilirsiniz. Dökümanlara bir göz atmanızı tavsiye ederim. Şayet ki talep edecek olursanız bu talebinize "ücret karşılığında" tarzı yanıtlar alabilirsiniz.

TheTing

Üye
30 Kas 2011
140
0
Bu tip uygulamaları kendiniz basit bir şekilde yapabilirsiniz. Dökümanlara bir göz atmanızı tavsiye ederim. Şayet ki talep edecek olursanız bu talebinize "ücret karşılığında" tarzı yanıtlar alabilirsiniz.

uygulamayı zaten yapıyorum ama useri nasıl kasarım tarzı araştırmalar yaptığım da bir çoğu kişi ücret talep ediyor buna da razıyım ama güvenilir birini bulmak çok zor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.