Usta hacker abilerimiz içeri

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
Abiler tarayıcı tabanlı bir oyunda kendimi mod yapabilirmiyim yada modaratörün çarına girebilirmiyim hackeleyip yardımcı olursanız sevinirim oyunun adı transformice

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
yok ondan değil başka bir oyunda adam kendini mod yapıp beleş item dağıtıyordu sizlerde kodlama yada keyloger felan yapamazmısınız

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
transformice.com basit bir oyun fare oyunu bence mümkün hileleri var zaten ama mod yapma yok

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
3
Oxymoron
Kişisel çalışmalar ile crack arasında bağlantı kuramadım ben.

Konuyu Yardım Merkezine ve başlığını sorunu anlatan şekilde açarsan,yardım edenler olacaktır.

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
peki BRUTE FORCE Yİ Transformiceye göre kodlayabilecek varmı arkadaşlar script yoluyla ben yapamıyorumda

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
düşüncen için teşekkür ederim ilerde işine yarayabilir sakla derim saolunyardımcı olan arkadaşlar

'Deep

Uzman üye
31 Eki 2015
1,327
1
Dalga Geçmeyin Fakat Bunu Yapman Zor Modlarla Bağlantıya Geçip Ancak Keylogger Atabilirsin Fakat Foruma Sadece Buna Çare Bulmaya Geldiğin Çok Belli Burası Oyun Hack Platformu Değil Web Hack Tarzı Şeyler Bulabilirsin Burada

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
Konu yeri yanlış. :)

Modun hesabını çalmaya başarabilirsin olur. :)

Fakat kendi yetkin olmadan mod olman mümkün değil. :)

SAYGILARIMLA
QWER954

GameShark

Yeni üye
10 Eyl 2015
14
0
İstanbul
Bunu yapabilmek için araştırma yapmalı , toplum mühendisliği falan uygulayarak moderatör hesabı çalabilirsin veya oyun hangi programlama dili ile yapılmış ise o dili öğren oyunun illa bir input vardır kodlarla oynayıp giriş falan yapınca bug hack ne diyorsan olabilir ama kesin değil olması istersen bir dene.

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
teşkkürler ilgilendiğiniz için brute force yi oyuna göre kodlayabilecek varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.