ustalar bi yardım edin nooolur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakaneray

Yeni üye
16 Şub 2008
21
0
ustalar lst uzantılı dosya yapmak istiyorum bu konuda yardıma ihtiyacım var lütfen yardım edin (avermedia m199 için satinfo.lst dosyası için türksat3a için) farklı önerilerede acıgım

makgunes

Yeni üye
16 Eyl 2008
3
0
Buna ne gerek var bunu ben yaptım zaten ısd dosyası mı gerekli türksat 3 a için hemen veriyorum

https://tik.lat/KCoDj

he kendine göre düzenlemek istiyorsan bu biraz zahmetli yok katlanırım diyorsan anlatayım current edit stella ye tıklıyoruz ardından edit delete gibi bir şecenekler çıkıyor.Ardından add deye tıklıyoruz frekans sembol ornı polarizazsyonu yazıyoruz ve hepsini kaydedip scan diyoruz frekanslar normal frekanslara göre bir yada 2 rakam fazla girmek gerekli arama tamamlandı diyelimki yaptın şimdi sıra geldi ıst dosyasını almaya bunuda c progrmfiles avermedia klasöründaki ıst dosyalarını alıcakınız gördüğünüz gibi biraz zahmetli zahmete katlanırım diyorsanız yapın yok derseniz benim eklediğim linkteki ıst dosyalarını kullanarak türksat 3 ayı izleyin nasıl yapıcağınız rar dosyasının sağında yazıyor

şifre isterse makgunes yazın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.