Ustalar!!!

Hayalet96

Yeni üye
19 Eyl 2015
33
0
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve çok tecrübesizim. Hack konularındaki tüm terimleri ve zamanla uygulamayı iyi bir şekilde öğrenmek istiyorum. İzlenim yaptığım kadarıyla bu konuda usta olmuş arkadaşlar bunu yıllardır yapıyor ve kendi araştırmalarıyla yani pek fazla kimsenin yardımı olmadan bu konuma gelmişler. İlk olarak terimleri kavrayıp akabinde izleyeceğim yolları bana öğretebilecek bir üstad , bir yol arkadaşı arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Saygılar :)

CoolPlayerTR

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
825
0
Dork
Hoş geldin kardeşim. Sorun olursa sorabilirsin. İlk olarak terimleri öğren dediğin gibi sonra Brute Force'ye geç şimdi bunu açıklamayayım kafanı karıştırmıyayım.

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
Bu cevabı vermenin sebebini merak ettim. beni tanımadan böyle bir önyargı yapabildiğine göre sen de zamanında kağıt uçak atanlardansın demek ki.

Bence birisine İHTİYACINIZ yok , kimsenin de zamanı yok zaten size yardım edeceğim diyen kişilerin ortalama olarak hepsi sizinle eşit.
yani şöyle söyliyeyim öğrenmen gereken her şey forumda mevcut sadece 1 saat ayırıp genel bilgilere sahip olabilirsin , birisinin yardımına ihtiyacınız yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.