Üstlerime sesleniyorum yardıma ihtiyacım var PKK lı biribeni tuzağa düşürdü

ByKimdi

Yeni üye
2 Tem 2016
32
0
yardım edin Yaşar kutay adlı şahıs beni tuzağa düşürdü ve video çekti youtube hesabını kitleminizi istiyorum lütfen

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Ne yaparken?

Utanma utanma, söyle de gülelim...

Sen bir halt yapmasan, videon çekilmezdi.. Senelerdir programcıyım.. Taaa dial up zamanlarından beri internetim var. Kimse benim videomu çekmedi.

Bir de sen "PKKlı" dedin diye, biz gaza gelip hep beraber saldıracağız "atıl kurt" misali değil mi? Yesinler.

ByKimdi

Yeni üye
2 Tem 2016
32
0
bişi yapmadım skyp çağrısında ban küfür etti sinir krizim var ttu beni adama sövdüm bir çok kez uyardım ama dinlemedi youtube kanalına video hazırlıyor yardım edin lütfen. :(

ByKimdi

Yeni üye
2 Tem 2016
32
0
Ayrıca PKK ya lı oldunu yeni öğrendim darbe sırasında askere kursun sıkan itti onlar ben kimseye haksız yere suçlamam yardım istiyorum okadar atıl kur felan yok saygıszlık etmedim

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Eee... küfrettiğini yayınlasın, bunda ne var ki? Kendine edilen küfrü milyonlara izletsin işte, her "play"e basıldığında bir kez daha küfür etmiş olacaksın adama.. Bunda ne var ki?

Adam PKK'lıymış ya hani :trl, küfret sorun yok. Biz de küfredelim.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Ayrıca PKK ya lı oldunu yeni öğrendim darbe sırasında askere kursun sıkan itti onlar ben kimseye haksız yere suçlamam yardım istiyorum okadar atıl kur felan yok saygıszlık etmedim

Önce PKK'lı oldu, sonra darbede askere kurşun sıktı. Birazdan da "Küçük Emrah'ın anasına tevellüt eden bu itti" diyeceksin.

E şimdi ben de diyeyim ki, sen FETÖcüsün! ByKim FETÖcüdür..

İspat filan lazım değil di mi?

ByKimdi

Yeni üye
2 Tem 2016
32
0
Sorun o değil zatene fendim sorun bu kişinin insanlarla dalga geçmesi yalancı sahtekar biri insanları tuzağa çekior 3 arkadaşımıda tuzağa düşürdü bu it ben bu adamın youtube kanalının kitlenmesini istiyorum
ve hack işlerinde yeniyim o seviyelere gelemedim daha ben sizden yardım istedim sadece

ByKimdi

Yeni üye
2 Tem 2016
32
0
ispatmı size şunu söylüyorum o adam bana ülküücü oldunu söledi sonra RT erdoğanın fotoraflarını paylaştı helal oslun diye ardından ise fake hesaplar açıp kızları kandırıyor ve bu adamın ses kaydını alsaydım keşikede hak verseydiniz :(

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
ispatmı size şunu söylüyorum o adam bana ülküücü oldunu söledi sonra RT erdoğanın fotoraflarını paylaştı helal oslun diye ardından ise fake hesaplar açıp kızları kandırıyor ve bu adamın ses kaydını alsaydım keşikede hak verseydiniz :(

Haa bir de unutma, PKK'lı ve de darbede asker katili... Onları unutma.. Onlar önemli..

Recep Tayyip'i tutan bir ülkücü - Allah Allah, ben de öyleyim yahu, ne tesadüf, ben de PKKlı ve darbede askere kurşun sıkan biri olabilir miyim ki? - kızları kandırıyor, ayrıca PKK'lı ve darbede askere kurşun sıkmış - tahminim darbeci askerlere değil, o zaman kahraman olurdu...

Buna youtube kanalı kapatmak yetmez. Adresini ver kaaveden adam toplayıp gelelim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.