uTorrent

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzeRSnmzY

Üye
18 Şub 2011
109
0
30
Bursa
Selamun Aleykum arkadaşlar...
az önce uTorrent isimli programı indirdim ve onunla birlikte need for speed oyununu indiriyorum fakat kalan süreyi 3 gün 11 saat olarak gösteriyor. Yani 3 gün boyunca bilgisayarımı açıkmı bırakmalıyım yoksa kapatıp açtıktan sonrada indirme işlemi devam edicek mi ? Bilgi verebilecek olan varmı forumda aradım ama bulamadım yada ben yanlış yerlere baktım..

Saygılar...
İyi Forumlar...

Chack Scary

Uzman üye
5 Ocak 2012
1,562
0
İstanbul
Kardeşim, 3 gün Dese Bile O kadar Sürmüyor Merak Etme. Need For Speed 'in Hangi serisini İndiriyorsun ? Eğer 1,2 saat sonra da eğer 3 gün diyorsa indirmeyi iptal et. Normal Olarak Yükle.Daha Az zamanda Yükleneceğine eminim :)

gizlicin

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
516
0
Sivas-Çorum
arkadaşım genelde torrent linklerinde yanında indirme hızı yazıyor onlara bak ona göre indir...Hız yazan link göremezsen de bir kaç link dene onlardan hızlı olanıyla indir(Ben öyle yapıyordum..)...

Olmadı normal idm 6.08 i kur normal link bul preminyum şifresini gir linke,üstüne idm de eklenince saniyede 1.4 Mb ile indirirsin 900 KB den aşağıya düşmez hızın ben ikisine kullanıyorum hangisi işime gelirse...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.