Üye Olmadan Foruma Gİrme

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
defalarca veriLdi...! yinede sağoL..!

ben göremedim

Ne gereği var 10 saniyemi alır üye olmak :D genede paylasım için sağol

dostum saten olay üye olmak diil konuyu okuduysan eğer bi anlamda hackliyosun

güsel paylaşım deniyorum hemen

eyw kardesim dene ii hacklemeler..:D:D

bukadar seyi yapana kadar üye ollurum daha kısa :D neyse yinede emeğine sağlık

kardesim tekrar sölüyorum olay üye olmak diil isin ince tarafını anladıysan eğer hackten baska bisey diil ok.

valla kardes cok saol güzel paylasımların var bu dediğini denicem olursa minnettar kalıcam sana.

eyw kardesim minnettar kalıcağından eminim hadi iyi hacklemeler:D

mayki abi administratorun sifresini buldum valla bi yabancı sitenin adminiyle tartısmıstım uzun sürdü ama buldum cok saol abi mükemmelsin.

senin adına sevindim ozman :D:D isini görmesi yeterli kardesim

abi denemiyim dedim ama denicem simdi olursa valla süper olur

dene kardesim pisman olmıcaksın;)

rica ederim kardesim

güzell paylaşım sağol..

rica ederim dostum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

pokemon43

Yeni üye
15 Eki 2007
33
0
yardım lütfen.. programı açtığımda f7 ye basıyorum hiçbir şey çıkmıyor nasıl oluyor bu bana biri anlatsın bunu

ankarali02

Üye
19 Şub 2007
94
0
abicim F 7 de öle bişe olmuor yardım edermisin F4 oluyor sadece

selam,

galiba sen Flasget 2.0 vesiyonunu kullaniyorsun onda nasil oluyor bilmiyorum.
bende flashget 1.9 var ve onda F7'ye basinca karsima bu cikiyor

flashget.jpg

ben aynen dedigin gibi yaptim fakat su *.mbd uzantili dosyayi bulmak cok zor yahu, tam 3 saattir ariyorum fakat bulamadim kafam iyice duman oldu vallahi.

yinede cok tesekkürler sunum icin.

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
selam,

galiba sen Flasget 2.0 vesiyonunu kullaniyorsun onda nasil oluyor bilmiyorum.
bende flashget 1.9 var ve onda F7'ye basinca karsima bu cikiyor

flashget.jpg

ben aynen dedigin gibi yaptim fakat su *.mbd uzantili dosyayi bulmak cok zor yahu, tam 3 saattir ariyorum fakat bulamadim kafam iyice duman oldu vallahi.

yinede cok tesekkürler sunum icin.

hyperturk arkadas acıklamıs umarım acıklayıcı olmustur cıkmama diye bisey yok..

ikincisi ankaralı kardesim .mbd li uzantılı dosyayı bulmak zor saten ama buldunmu saten isin mükemmel tarafı orası kolay diil tabi ama uzun sürer bayağı ama sonucu ulasmakta bulup sana kalmıs saolun yorumlar icin

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
arkdasım birzdaha acıklayıcı anlatabilrmisiniz yardımcı olursanız sevinirim...

dostum aslında acıklamada gayet anlatım acık ama snn icin kaba taslak bidaha özetlim öncelikle flasget programını indiriyosun daha sonra programı kuruyosun programı calıstırdıktan sonra f7 e basıyosun ve daha sonra bu islemi yapınca karsına link yazacağın bi pencere cıkacak oraya ele gecirmek istediğin forum sitesinin adını yazıyosun.daha sonra aratıp programımız o sitedeki tüm klasör ve dosyaları arauıp buluyor.buraya kadar anlasılmayan bisey yok sanırım daha sonra bu klasör ve dosyaların icindeki .mbd uzantılı dosyayı arayıp bulup pc ne kaydediyosun.iste bu .mbd uzantılı dosya o sitedeki tüm üyelerin kullanıcıların ve tabiki administratorun yöneticilerin kullanıcı adı ve sifreside mevcut olan uzantılı dosyadır.

en son kısım ise
Bilg. indirdiğimiz mbd uzantılı dosyayı microsoft officede yer alan microsoft access programı ile açıyoruz ve karşınız da tüm üyelerin kullanıcı adı ve passwrdu canınız hangisini istiyosa onu kullanın ve girin..

umarım anlatabilmisimdir olay basit daha baska anlatılıcak tarafı yok islemler sırasuyla belli napacağın kolay gelsin.

26 Tem 2008
100
0
dostum aslında acıklamada gayet anlatım acık ama snn icin kaba taslak bidaha özetlim öncelikle flasget programını indiriyosun daha sonra programı kuruyosun programı calıstırdıktan sonra f7 e basıyosun ve daha sonra bu islemi yapınca karsına link yazacağın bi pencere cıkacak oraya ele gecirmek istediğin forum sitesinin adını yazıyosun.daha sonra aratıp programımız o sitedeki tüm klasör ve dosyaları arauıp buluyor.buraya kadar anlasılmayan bisey yok sanırım daha sonra bu klasör ve dosyaların icindeki .mbd uzantılı dosyayı arayıp bulup pc ne kaydediyosun.iste bu .mbd uzantılı dosya o sitedeki tüm üyelerin kullanıcıların ve tabiki administratorun yöneticilerin kullanıcı adı ve sifreside mevcut olan uzantılı dosyadır.

en son kısım ise
Bilg. indirdiğimiz mbd uzantılı dosyayı microsoft officede yer alan microsoft access programı ile açıyoruz ve karşınız da tüm üyelerin kullanıcı adı ve passwrdu canınız hangisini istiyosa onu kullanın ve girin..

umarım anlatabilmisimdir olay basit daha baska anlatılıcak tarafı yok islemler sırasuyla belli napacağın kolay gelsin.

arkdasım .mdb olmasın "Microsoft Access Database" ... ayrıntılı anlatım için tesekkürler

Son düzenleme:

ankarali02

Üye
19 Şub 2007
94
0
simdi yanlis birsey söylemek istemiyorum ama ,ben bunlari kendi yaptigim bir forumda denedim ve mdb uzantili kaynaga ulasamadim ve sebebide, serveden bu dosyanin kolaylikla yollanmamasidir yani bu mdb dosyasini flashget ile suandaki güvenlik kosullari altinda alabilmeniz mümkün degil.
eger yanlis birsey söylediysem lütfen daha iyi bilen birinden anlatmasini ricaederim.

Saygilar ve sevgiler,
Ankarali02

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.